Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За или против веждите


bega4kata

Recommended Posts

Днес ми се случи мноого странна случка.Едно време с Опела ОТ АВАТАРА МИ ПОСТОЯННО МЕ СПИРАХА ЗА ПРОВЕРКИ И ИСКАХА ДА МЕ СПИРАТ ОТ ДВИЖЕНИЕ ,я за дето нямям седалки отзад,я за сенника,я за това че много бръмчи и т.н. и т.н.Бях свикнал да ги храня полицаите.

Обаче днес се прибирам от разходка след обед,карам си бавно по пътя за Златните към вкъщи,времето е СЛЪНЧЕВО,пътя е спокоен и изведнъж чичко полицай,маха и ме спира.Аз съм забравил да си пусна фаровете.Във връзка с акция светлина,след като ми бе направена забележка,ми бяха обстойно проверени всички светлини.Аз им казах,ЧЕ НЯМА СМИСЪЛ ,защото ако има нещо изгоряло ще ми покаже на таблото и те много се засегнаха.Обаче забелязоха веждите на фаровете :!: и казаха ,че нямам право да си слагам подобни глупости/цитирам/според закона чл.еди койси и точка еди коя си хич не ги слушах щото бях изумен направо. :roll: Казаха или ги свалям веднага или акт и т.н.Обяснявам че са оригинални аксесоари за колата/което не е вярно/и че са залепени и не мога сега да ги сваля-трябва да се свали фара и с макетно ножче внимателно и т.н.И не можем да се разберем и това си е.........Нахраних ги нямаше как.smile181

Чак после се сетих,след като говорихме с Коко- Редлайн ,който ме подсети,че заедно с инструкциите за монтаж на веждите от Милотек имаше и TUV сертификат

](*,) направо щях да ги на..ра :!: smile181

така че носете си ги /който има/ в жапката и им запушвайте устите :!:

Аз като се прибрах ги махнах,защото и без това съм си поръчал други фарове и веждите ще ми трябват за тях.Много ми е странна без тях сега колата,не мога да свикна

DSC00103.JPG

 

много се отплеснах,искажете мнение по въпроса за или против

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за много добре изглежда с тях а полицаите са искали да се хванат за нещо да ти вземат некой лев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм против, и съжалявам за "нахранването", но все пак това е България. Поздрави :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм За-правят колата по агресивна-зависи от веждите разбира се!

 

006104464.jpg

 

Това за веждите са абсолютни глупости дело на тъпите куки.

Едва ли нещо могат да ти направят-само плашат!

Сефте чувам такова нещо-много пъти са ме спирали и нито веднъж не са правили проблем.Виж друго си е да си залепиш фолио като селянджърите с.......

 

Да бяха спрели такъв

 

2007-TechArt-Magnum-de-Sede-based-on-Porsche-Cayenne-Front-Angle-1280x960.jpg

 

да му се оперят да си свали веждите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи си носиш и сертификат за веждите, и копие от ЗДП у жабката, та следващия път, като почне копоя да ти цитира, вадиш и четеш, да не би не се окаже, че ти цитира правилата за поведение на клиентите на Пикадили при евентуален пожар.

А за спиране от движение - няма улична кука в България, която да ти наложи такава ПАМ (Принудителна Административна Мярка), без нарочна заповед от висш офицер (началник управление), колегата vankovarnata хубаво го беше описал някъде и то трябват сериозни поводи за това, липса на задни седалки не играе, пробваха се и при мен веднъж така. Ей го линка - http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... =%CF%C0%CC

 

А за веждите - мен пък ме кефят, по злобна и наточена изглежда Октавията с тях.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се събираме на Лукойла и дойдат куките и завардят изхода,като съм ходил с Опела не излизам докато не си заминат или го оставям и след като с друга кола сме ходили на кафе си го взимам,а с Октавията изобщо не ме барат/не им прилича на хулиганска рейсърска кола/,ама почвам да се замислям.

За седалките дето ги няма ВИНАГИ се заяждат/нямаш право да ги махаш и да караш така колата,освен ако в талона не пише че е 1+1 :!: /Не зная дали уличните куки могат да ти наложат административна мярка за спиране от движение ,но като ти вземат талона,явно отива с копие от акта при по висши органи и го идухваш на опашката пред кат.За съжаление smile191

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма място за съжаление, просто звънкам на адвоката и погвам куките по съдилищата. Няма да се оставя на хора, облечени в униформа, парадиращи с властта си и редовно нарушаващи сами закона да ми се качват на главата.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелееее,как ги папкам тия.що на мен не ми пишат акт по член еди-който си искат че имам "вежди"и след това в сьда да им гледам сеира.най-малкото е че веждите са рошави и не се отнасят за кола)))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък ние в Сф возим куките,щото много ни се кефят на колите.

 

P.S. Виж вчерашната среща пред НИМ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА веждите. Особенно на Октавията на Сами стоят много добре. Аз мисля да си сложа такива като на Черната Перла, обаче се страхувам, че ако започна с подобренията няма да мога да спра.

Между другото да ви питам... Винаги ли при съставяне на акт ти вземат талона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е,щом в СФ е станало и в прованса ще се случи , дано по скоро..))щото до момента като ме спрат ме питат каква е тази "ШКОДА СУПЕР БЪ"...и аз им казвам-БЪ ли го.)))))))))))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........Нахраних ги нямаше

 

Е не е лошо следващия път да ги шамаросаш тез лайнари,които търсят "под вола теле":evil: bega4kata!!! за такива тъпанари като тези си приготви ксерокопия :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо ЗА веждичките. Много готино стоят на Шкодата, а и почти не "засенчват" рефлектора (предвид ъгъла на стъклото). Даже според мен има и някаква "полза" от тях освен визията - ограничават най-горния сноп светлина и по този начин заслепяват по-малко ако има нещо нерегулирано по фаровете.

 

Обаче все пак не забравяйте - Родната полиция е над всичко, какво са за тях някви си Сертификати било то TUV или нещо друго той просто си чака банкнотата човека!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас ЗА веждичките.

 

Много хубаво си стоят на Октавията... после също ще паснат на новите фарчета... кога ще се похвалиш?

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас ЗА веждичките.

 

Много хубаво си стоят на Октавията... после също ще паснат на новите фарчета... кога ще се похвалиш?

 

поздрави

Ооооххх,поръчал съм ги преди месец,няма и няма-не идват. :evil:

Вече се изнервих,еб...си организацията по доставките в тоз ЕТ :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от марката на автомобила. При Октавия 2 определено съм за веждите. :mrgreen:

 

008387533-big.jpg

ей ,я не ме дразни с тез фарове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.