Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Излагация


Ge0rgie

Recommended Posts

Здравей,за толкова сериозна фирма,мисля че е от значение всеки един детайл и плюс това ми стана много смешно,защото имам проблем от една седмица с dpf филтъра.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... &start=315

 

Не знам смешно :lol: ли е или срамно :oops: , вижте какво пише в края на презентацията

http://www.skoda-auto.com/bgr/model/octavia_rs/presentation/

"НОВАТА ШКОДА ОСТАВИЯ RS"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толко ли е фатално?! :roll:

И аз мисля че за компания от този ранг подобни "недоглеждания" са повече от фатални особено когато рекламираш нещо. То се едно да си купиш нова кола с три еднакжи джанти и четвъртата да ти е различна - не е фатално имали колело - има! върви ли върви! Ама някак си ми се струва като едно време когато в МОТОТЕХНИКА отиваш и зимаш каквото има пък после ще си го дооправяш. НЕ МОЖЕ ТАКА!!! Като си даваш парите всичко трябва да е ОК!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е те да не са ти объркали надписа на капака, че чак такива сравнения се дават. Както се забелязва по форума така е в ежедневието се вижда, че новото поколение включително и аз сме полунеграмотни(даже незнам дали това е 1 или 2 думи) и си мисля че тая грешка не е кой знае какво и не е фатално както каза колегата.

 

Казано иначе 'боли ме к*ра ' за обърканите надписи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешка от такъв характер, касаеща такъв продукт е недопустима! Виновен е този, който е правил рекламата, но двойно по-виновен е този, който я е поръчал и не е проверил съдържанието й... С други думи някой здраво е СПАЛ.

 

Насе, за (не)грамотността съм съгласен. Това не означава, че се примирявам с нея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.