Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте !


Bobiii

Recommended Posts

Здравейте пичове! Много се радвам, че открих Шкода форума и станах член !!! Значи изключителен фен съм на марката!!! По специално на Шкодичките 105 и 120!В момента карам шофиорските курсове и еднавременно с това събирам парички за някоя Шкодичка 105 или 120!Приятелите ме съветват да си купя Лада ,но Шкодата ми е в сърцето! Толкова много и се възхищавам инямам търпение да стана ваш колега!!!Макар и с известни трудности мисля да събера към 600,700лева за някоя Шкода ,която да е запазена горе долу ;) В смисъл тя ще ми е първата кола и нямам никакъв опит :oops: Като посъбера парички ще помоля някой от вас който разбира от колата да идем заедно и да ми помогне при покупката на колата smile027 Ще ви бъда много благодарен! smile107 Да допълня ,че аз съм от София. smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага щом стана готов с парите ще ви съобща!!!Изключително много ви благодаря!!!Ще има голяма почерпка след като купим Шкодичката!!! ;) smile145 smile027 Гордея се с марката и че има такива свестни и отзивчиви хора като вас!!! smile107 smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Успех в събирането на парите! Щом Шкода е в сърцето ти - това е твоето място ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега,след като Шкодаците са ти в кръвта ;) с радост ще помогнем с каквото можем! ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Добре дошъл и много положителни емоции с нашия клуб. С една такава колица ще станеш истински шофьор. Ще се научиш на по лесните технически манипулации, ще свикнеш с малко по кофти спирачки лека предница. Поздрави за избора успех в търсенето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте братлета !Събрах 700лв дали ще може да си купя една запазена Шкодичка ;) Дано да стигнат че толкова се радвам,нямам търпение да ви стана колега! smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами разгледай в мобиле-то колега,има доста интересни обяви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш да си намериш запазена кола за тези парици,

 

НО !

внимавай, както си се разчувствал да не налетиш на някоя сбръчкана кошница, нали :) Оглеждай хубаво, не се хвърляй на първата шкода, без да си сигурен че е в добро състояние ;) За 700 можеш да си намериш кола в наистина много добро състояние, може и някой да те поизлъже, сещащ се, нали :D

Хайде успех, и да се похвалиш после!

 

ПП - огледай се, ако ти хареса някоя кола в мобилето - сподели я тук, никой няма да ти я вземе, но пък може да каже става ли, не става ли - да помогне един вид, пък и ако трябва да дойде с теб да я види :D аз бих дошъл, нищо че не съм голям експерт :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш да си намериш запазена кола за тези парици,

 

НО !

внимавай, както си се разчувствал да не налетиш на някоя сбръчкана кошница, нали :) Оглеждай хубаво, не се хвърляй на първата шкода, без да си сигурен че е в добро състояние ;) За 700 можеш да си намериш кола в наистина много добро състояние, може и някой да те поизлъже, сещащ се, нали :D

Хайде успех, и да се похвалиш после!

 

ПП - огледай се, ако ти хареса някоя кола в мобилето - сподели я тук, никой няма да ти я вземе, но пък може да каже става ли, не става ли - да помогне един вид, пък и ако трябва да дойде с теб да я види :D аз бих дошъл, нищо че не съм голям експерт :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре братлета днес един приятел имаше да ми връща 100лв и ми ги даде и станаха 800лв ;) Толкова много се радвам!Значи ще изчаквам хубаво и ще гледам в мобилето за някоя Шкодичка и много ще съм ви благодарен заедно да идем някой да дойде с мен !Ще има голяма почерпка! ;) smile027 Супер сте много ви благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само кажи като си набележиш някоя.Все ще се намери някой да ти помогне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре братлета днес един приятел имаше да ми връща 100лв и ми ги даде и станаха 800лв ;) Толкова много се радвам!Значи ще изчаквам хубаво и ще гледам в мобилето за някоя Шкодичка и много ще съм ви благодарен заедно да идем някой да дойде с мен !Ще има голяма почерпка! ;) smile027 Супер сте много ви благодаря!

моя съвет е -посъбери още някой лев и на пролет си купи нещо по-свястно,щото за тия пари само някой дроб ще вземеш.Успех не бързай толкова,надъхан си но....помисли,потърси

Пожелавам ти успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търсех доста време и ми изпадна 130 купето е перфекно само двигатела беше издъхнал за 700 лева :) Даже и в моя град... И аз един път да извадя късмет :D Успех с търсенето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Здравейте отново братлета,ей колко се радвам да ви видя,просто нямам думи smile126 smile159 smile027 Толкова време нямах нет и след като си пуснах,не можех да си вляза в акаунта,защото не си помнех паролата, :oops: и също паролата на на емайл адреса ми, :oops:,понеже мина доста време.Но съвсем случайно преди малко както гледах клуба,ми присветна и си спомних паролата на емайл адреса ми и влязох и първата ми работа,със огромна радост на сърце е да видя писмото от мойто клубче и да си видя паролата и веднага влязох !Такава радост,такова чудо,няма си напредстава smile194 smile185 smile147 smile159 smile126 Ще ме попитате сигорно,какво стана дали си взех вече Шкоде,ами не съм все още,доста проблеми имах,вкюличително и финансови и се забавям доста,но просто не зависи от мен. :( Твърдо съм решил да взимам Шкоде 105 или 120 ,та ако ще светът да се обърне!Сега съм започнал да отделям отново парици и ще си взема задължително!А вас,ще ви почерпя с каквото ви иска даша,каси бири,ядене пиене на корем,просто ,сте СУПЕР КОЛЕГИ! smile126 smile159 Господ здраве да ви дава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не прозвучи нахално ако ти предложа моята 105-ца. Едва ли скоро на пазара ще се появи естелка в такова състояние, осбено пък и със такова оборудване. Ако искаш хвърли един поглед на обявата http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=14&t=16183.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен, Bobiii!

 

Това, което си решил е чудесно и не е неизпълнима задача. Като гледам Maniac ти е предложил нещо наистина пазено и гледано. При това за доста по-малко, отколкото си очаквал. Честно казано, сега ме е яд, че преди 2 месеца си взех моята 120-ка. :)

 

Аз също съм от София и гледах доста такива Шкоди преди да се спра на моята. Взех я за 650 лв., като след това хвърлих почти още толкова за ремонти и части. Но не съжалявам, защото ми служи вярно и не ме е предала. Т.е. ако я гледаш както трябва - след това ти се отблагодарява поне двойно.

 

Това с Ладите, предполагам отдавна си го забравил, защото е голяма тъпотия да избереш някаква Лада пред такава Шкода. Последната има доста сериозни предимства. Като например това, че е доста по-маневрена, по-лесна за управление и с мнооооооооого хубаво парно (Ако всичко му е ок, де). С леката предница и задно-разположеният двигател се свиква толкова бързо, че на третото ти излизане с нея няма да ти прави никакво впечатление.

 

А и спирачките им не са толкова зле, колкото им се носи слава. Моята, която е 90-та година, има дискове отпред и барабани отзад и до сега много добре се е справяла в по-критични спирания. Номера с междинната газ и спирането със скоростите си идва от самосебеси горе-долу на втората седмица. И като гледам с какъв ентусиазъм пишеш... ще свикнеш по-бързо и от мен.

 

Поздрави за избора и дано скоро да те видим с твоето бижу на Историческия музей. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.