Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ОКТАВИЯ 1,9 TDI


barca711

Recommended Posts

Колеги имам проблем с фаровете,къде може да се реголират наистина добре.Само не ми препоръчвайте едно "сервизче" намиращо се на ул.Хан Кубрат........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво има да им се регулира,че нещо не разбрах? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "хан Кубрат" знам големия (фирмен) сервиз на ЕТ... За "сервизче" не се сещам???? Гледах темата ти, подписа ти - не видях да пише "OCTAVIA", та реших да я метна в "по-общия" раздел.А за реглажа - звънни през седмицата (понякога се отбивам на OMV - до тунела на Люлин) привечер да пийвам кафенце - има много удобна стена отзад - срещу едно двойно (без сметана) ще ти ги нивелирам чудно (вече съм голем спец на реглажа) :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "хан Кубрат" знам големия (фирмен) сервиз на ЕТ... За "сервизче" не се сещам???? Гледах темата ти, подписа ти - не видях да пише "OCTAVIA", та реших да я метна в "по-общия" раздел.А за реглажа - звънни през седмицата (понякога се отбивам на OMV - до тунела на Люлин) привечер да пийвам кафенце - има много удобна стена отзад - срещу едно двойно (без сметана) ще ти ги нивелирам чудно (вече съм голем спец на реглажа) :mrgreen: .

:D и аз си имам 1 стена за регулиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "хан Кубрат" знам големия (фирмен) сервиз на ЕТ... За "сервизче" не се сещам???? Гледах темата ти, подписа ти - не видях да пише "OCTAVIA", та реших да я метна в "по-общия" раздел.А за реглажа - звънни през седмицата (понякога се отбивам на OMV - до тунела на Люлин) привечер да пийвам кафенце - има много удобна стена отзад - срещу едно двойно (без сметана) ще ти ги нивелирам чудно (вече съм голем спец на реглажа) :mrgreen: .

:D и аз си имам 1 стена за регулиране

 

Майтапа - на страна - имам белези (само аз си ги знам) за лупи, за обикновен рефлектор, за къси и дълги. Дано да не ме набият от бензиностанцията за двата триъгълника с черна боя на стената (и дано да не я боядисват скоро). Мястото на спиране - пак само аз си го знам. Ориентирите ми за спиране са ВЕЧНИ (шахта и бордюр) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сериозно говоря,и аз съм си нарисувал белези и е така че мога да приближавам с колата и да се отдалечавам в права посока на растояние от около 50 метра за корекции и ляво -дясно -те са най гадни за докарване.Скоро пак ще я посещавам-като ми дойдат лупичките.Лупи не съм регулирал,ако се сблъскам с някакви затруднения ще ти пиша/питам/ Боби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.