Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колко ви гори фаворитовия мотора на газ ?


Slavimaster

Recommended Posts

така нещо се виждам в чудо немога градско тоя фавов мотор да го бутна под 12 градско не да кажете да стоя по задръствания сипвам за по 5 лв нарочно да вида и карам ии прихълцва на 12 разход 2 пати ходя на центровка казват ми че всичко е наред. наистина колата няма спънки върви като пушка. възможно ли е това да се получава от автоматичния смукач. с стария двигател гореше 9 лятото 10 зимата градско.

нека колегите които карат на гас да споделят колко гори при тях.

интересното е че преди да я закрам на центровка и знаех че ми гори над 10 градско бях напълнил бутилката бях минал 20км градско + излизане до асеновград и връщане ии за мое чудо ми отсечи разход 7.3/100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така нещо се виждам в чудо немога градско тоя фавов матьор да го бутна под 12 градско не да кажете да стоя по задръствания сипвам за по 5 лв нарочно да вида и карам ии прихълцва на 12 разход 2 пати ходя на центровка казват ми че всичко е наред. наистина колата няма спънки върви като пушка. възможно ли е това да се получава от автоматичния смукач. с стария двигател гореше 9 лятото 10 зимата градско.

нека колегите които карат на гас да споделят колко гори при тях.

интересното е че преди да я закрам на центровка и знаех че ми гори над 10 градско бях напълнил бутилката бях минал 20км градско + излизане до асеновград и връщане ии за мое чудо ми отсечи разход 7.3/100

За по 5 лв. може да ти отчете и 20 / 100 ... ако искаш да ти е коректно отчитането сипваш до горе , въртиш 100 км. и па до горе ... или пък караш дорде я изпразниш и па до горе ... при пълна бутилка колата върви и гори различно от празна , отделно като те видят бай Миле за 5 лв. и ти нафукат половината от парите на въздух ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе и аз смятам че нещо такова правят (пълнят въздух от колкото газ) преди на пълна бутилка я засичах сега кво сам почнал по този начин за 5 лв нз.

 

Едит-1

Оправено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като чета тука и се сещам за една случка с един приятел от VW клуба - Отива си човека на газстанцията и казва "До горе" (капачката е изнесена отвън) газаджията сипва, сипва, сипва та се олива чак. Отива той на касата и изненада зардили са му 28 литра газ и логично моя човек пита: "как събрахте 28 литра в 25 литрова бутилка при условие че при нормално пълнене (80%) събира точно 20 литра. Следва тъпо мълчание, нарушено от луд скандал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.