Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рапидче на вила в село Рибарица?!


GARDEMEISTER

Recommended Posts

Разглеждайки къщите за селски туризъм видях това.....Рапидче сред природата... :)

http://pochivka.bg/o-622-%D0%BA%D1%8A%D ... 0%B2%D0%B8

Това ми прилича на Рапид-а на адаша. Петьо, ти ли си или е някой друго Рапидче? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей набито око имате :)

Нямаше начин да правя реклама на вилата и да не сложа на видно място и Рапид-а :)

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Ами малко се обърках...Мишел казва пред вилата на жена МИ ... а адаша казва че вилата е негова...а сега де??? :mrgreen:

Да не питам повече ,че може да стане беля.... :mrgreen:

 

Ама и друго ми мина през акъла...а бе хора,да вземем да се организираме нещо за Рибарица....там е супер и винаги съм готов за една сбирка....

Ох мале, с рапидчетата на тез полянки,супер ще е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виличката е страхотна! Преди месец бяхме на нея! Изкарахме си страхотно! Има си външно барбекю с огромна маса и навес до него. Самата вила също е много добра. Рапидът беше там и го нащраках. Ще кача някоя снимка и тук.

 

П.П. Петьо да сте намирали един светъл панталон с доста големи размери в една от стаите без WC? :oops: Май, май съм го забравил там, ама то малко ли пиене беше! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Ами малко се обърках...Мишел казва пред вилата на жена МИ ... а адаша казва че вилата е негова...а сега де??? :mrgreen:

Да не питам повече ,че може да стане беля.... :mrgreen:

 

Ама и друго ми мина през акъла...а бе хора,да вземем да се организираме нещо за Рибарица....там е супер и винаги съм готов за една сбирка....

Ох мале, с рапидчетата на тез полянки,супер ще е!

 

А просто и Юли(Мишел) имат вила там :) а тази е на нашите :)

 

До Ники :

Ами ще попитам за панталона :) Явно доста сте се забалнявали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майтап голям:

 

на единя на жена му къщата, 2ри бил там с рапида, 3ти пък си забравил гащите и отварям снимката и гледам 'Къща Радеви' а това е моята фамилия

хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Ами малко се обърках...Мишел казва пред вилата на жена МИ ...

Написал съм "покрай вилата на жена ми" :P Т.е. когато ходим на нея (нейната, нашата) редовно засичах Рапид-а на Пепи пред неговата/тяхната ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви отстъпки за почитателите на марката Шкода....

Много готино местенце...а ракийка сливова дали ще се намери или да си носим!

Един съсед ми е разправял за къщата с рапида в Рибарица! Някъде около вас живее тъстът му....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е красиво на Рибарица,това лято бях там на почивка,правеха нещо по пътя и край него и беше голяма пушилка и навсякъде разкопано.Сигурно вече е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.