Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПРОЧЕТЕТЕ ПРЕДИ ДА ИЗБИРАТЕ КСЕНОН!


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, моля за съвет: 8000К или 12000К ?

 

Благодаря предварително!!! :)

 

 

П.п. Спрял съм се на LUXIMA, H3-ки за лупите на Окти-1

тези са много селски помисли за 5000 или 6000к аз бих избрал 6000к

:smt017 Като цвят, в който ще свети наистина е доооста селско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ксенона на Луксима съм много доволен,5000к. с тънките баласти(добре свети).Обаче има един друг проблем,ве4е за 5-ти път ми изгаря датчика на скоростомера след запалването на ксенона.Последно я правиха колата в ЕТ,някакви инсталации местеха,някви кабели,незнам точно.Около 5 месеца всичко ок,ама сега датчика пак замина и никои незнае от какво идва проблема smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния въпрос:

Колата е О2 FL 2009 г. и е със заводски адаптивни ксенонови светлини. По принцип, кагато запаля светлините започват да "мърдат" нагоре, надолу, настрани и т.н. Напоследък обаче ми прави впечатление, че когато запаля, не винаги "мърдат", а просто си светват и така... Има ли някакъв проблем, или си е нормално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.