Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПОМОЩ


ilusinator

Recommended Posts

Приятели, може ли дами помогнете с превода на един договор!

ПРЕДИСТОРИЯ: В края на м.Юли тази година си поръчах Skoda SuperB II 2.0 TDI PD DPF Ambition на една немска фирма в сайта www.europe-mobile.de . Получих оферта и проформа фактура и срок за доставка 3 месеца! Платих капаро и на 28.07. получих договор и фактура за капарото!!!! Изненадата в договора е, че поставиха нов срок за доставка - 4 месеца!!!!!!!! В петък на 24.10.08 им пратих e-mail с въпрос кога ще си получа автомобила и отговора им от вчера е в началото на м.Декември!!!!!!!!! Направо ми се плаче, нямам нерви повече да чакам и се чудя как да ги побърквам тези шваби за побърза доставка!!!!!! Дайте ми съвет!!!!!!!!! Полудявам като не мога да си получа Superb-чето!!!!!! Затрудняваме немския и не мога да разбера всички клаузи от договора, за това моля за помощ!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, без да съм прочел договора, мога да ти кажа, че ако ти го доставят през декември, пак ще изпревариш ЕТ :mrgreen: , освен това точно през германска фирма не е било удачно да поръчваш чешка кола ;) , т.е ако си поръчваше Фауве или друго немско, нямаше да те бавят, но там си е политика за не-немска кола да чакаш повечко, сещай се защо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

В инетерес на истината и аз гледах в същия сайт за Супърб,но в крайна сметка си го поръчах от ЕТ,заради твърде неизяснените условия по гаранцията.Случайно или не,протече радиатор и радиото се разхерметизира,за което нямам ядове с гаранцията.На личната ми кола от ЕТ смениха двигател и сега още 2-3 детайла гаранционно,така,че не бягат от отговорност,само времето за доставка на частите им е под всякаква критика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.