Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каква е цената на преглед в ЕТ


_v_

Recommended Posts

Колеги, извинявам се предварително ако на някои му се стори безполезна и глупава темата, но мен ме интересува живо, така че ако модераторите преценят нека след като получа инфо да я заключат....

Мисля да карам мойта шкода до ЕТ за преглед - от много време не съм правил такъв "профилактичен" преглед на колата, а я използвам всекидневно и си мисля че е редно всичко по нея да е ок!

Та въпорсът ми е - каква е цената за такъв преглед, става дума за оглед на предницата, стенд. Не съм се притеснил за цената толкова, но ме интересува колко ще струва, защото тази седмица имам доста разходи около работата и сега и шкодата.....

Забравих да кажа че съм записал вече час за преглед - в петък сутринта, но не питах още тогава каква е цената....знам ли и аз защо :roll: :x

Поздрави! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами звънни им повторно. Щеше да ти отнеме точно толкова време, колкото да пуснеш поста. С тази разлика, че вече щеше да знаеш отговора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се обадих - казаха за стенд около 30-тина лева, но може би ако не се прави стенд, а само преглед наистина може да е и наполовина както казва колегата.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Съжалявам че не се сетих да пиша. :lol: Всичко мина супер, писал съм в раздела за бели майстори :D специални благодарности и т.н. Точно колко струва прегледът не мога да ви кажа тъй като освен него сменях 2-3 неща по колата, които се оказаха от първа необходимост за смяна - накрайник и пистов ремък. Цялото удоволствие заедно с реглаж на предницата и заден мост, проверка на цялата ходова част и смяната на горепосочените неща ми излезе 185 лв. Записъл съм си още 2-3 неща които са за смяна, след време и тях ще сменям. Определено определям като позитивно ходенето ми на такъв преглед в ЕТ и горещо го препоръчвам на всички колеги! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.