Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моторен трион???


biser.or

Recommended Posts

Колеги, решил съм да си закупя моторен трион.Насъбраха се много дърва за рязане,пък и относно инструментите знам че от имане глава не боли :mrgreen: Накратко...Заделил съм едни 300лв.Хускварна и Щил ги оставяме на страни.Знам че това е класиката, но те са над 300.Става на въпрос за тези моторни триони, които се продават масово в Практикер и Метро.Марки??... най-различни,но кое менте от тези ефтините е най-надеждно се пита в задачата. Колебая се между Feros tools , McClulloch и Royal.Някой от Вас , има ли опит и впечатления от подобни съоражения?

:smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вземи си хубава машина. Ще налетиш на някоя от онези, без лагери на коляновия вал, а с втулки. Далеч от такива ментета. У нас сме с Хуксварна. Няма грешка. Миналата седмица прасна пак два камиона дърва. :mrgreen: Сега остава да си ги приберем от гората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колега Васко(vasilisa) сме много доволни от Ikra KSB 3940. Продава се в Метро, цената е около 300 лв. По една случайност и двамата сме си купили такива. Триона е немски, а не китайски както повечето в този ценови клас и за хоби е доста добър. Най-евтината Хускварна, която видях беше 580 лв, което ми идва в повече.

 

edit - www.ikramogatec.com - тук можеш да разгледаш какво още предлагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ще го ползваш в двора,помисли си за електрически-един дълъг разклонител и готово ;) Аз такъв ползвам и съм мн. доволин-много по лек,тих и ЕФТИН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

McClulloch от 2 годинки 5 човека му се изредиха вериги и кунсумативи се намират лесно отвсякаде съм копувал не е създавал парчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето на това съм се спрял http://argo-market.com/ViewProduct.aspx?id=468

 

В момента във Практикер е на промоционална цена от 300лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дали ще ти свърши работа :roll: ?

Само това не :) Това е поредната измама. Това са добре направени имитаци. И само лепенките като погледнеш и виждаш че е измама. Един приятел така се пре..ба и ми се хвали, че си купил хускварна за 300лв.

За нищо не става.

Такива покупки се правят само от официалите дистрибутори и не се хващайте на разни мангали дето разправят че били е откраднали от еди къде си ;)

 

Поздвари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме с Хускварна и сме много доволни.

Тази която си избрал от Практикер не ми се струва надеждна. Ако беше издръжлива щяха да предложат повече от една година гаранция. Защо не дадеш 300лв., а останалите не ги разсрочиш във времето. Лихвите не са чак толкова високи.

Идеята на Сами за електрически трион също не е за пропускане. Ако ще го използваш у дома, то това наистина е много добър избор.

Успех от мен и не забравяй, че ефтиното ВИНАГИ излиза по- скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме с Хускварна и сме много доволни.

Тази която си избрал от Практикер не ми се струва надеждна. Ако беше издръжлива щяха да предложат повече от една година гаранция. Защо не дадеш 300лв., а останалите не ги разсрочиш във времето. Лихвите не са чак толкова високи.

Идеята на Сами за електрически трион също не е за пропускане. Ако ще го използваш у дома, то това наистина е много добър избор.

Успех от мен и не забравяй, че ефтиното ВИНАГИ излиза по- скъпо.

 

Ел. трион не ме устройва. Спецялно за този модел McClulloch ме уверяват че е доста надежден, тъй като двигателя е на Хускварна. Гаранцията също я поема Хускварна-България и е 2год.След работа ще отскоча до Плевенския Практикер пък ще видим.Съвсем се омотах. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не купувай резачка с неясен произход щото скоро гледах един манго как разнасяше по пазара неква чисто нова маркова пък евтина, свети отвсякъде- пълно менте с имитация на марка. Може би подобна на оранжевата по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ferros Tools - HE!!! Две неща имам на тая марка и двете се скапаха. Виброшлайфа на една седмица след като е ушкурил САМО задната врата на Шкодето и то от лака а не от кит и изгоря - гаранционно е на ремонт вече втора седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ferros Tools - HE!!! Две неща имам на тая марка и двете се скапаха. Виброшлайфа на една седмица след като е ушкурил САМО задната врата на Шкодето и то от лака а не от кит и изгоря - гаранционно е на ремонт вече втора седмица.

 

Знам ги тез виброшлайфове.Основният проблем при тях е че ротора лагерува на втулки от бронз,които се износват за отрицателно време.Между другото... препоръчвам ти виброшлайф райдер.Трета година го ползвам.Доста шкурене е видял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам McClulloch от97г и всяка година режем по 10куб и е супер машина другата алтернатива е partner чувам добри отзиви от тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....ако питате мен , брадва !

smile105 ,хем се топлиш, фитнес, преимущества много и икономия на дърва ! :mrgreen:

Aaaa...НЕ :evil: Това с манарата е за работливи хора.А пък аз тази дума фитнес я свързвам с една тава печени свински мръвки и кана червено вино. Не знам защо,но като ми се доработи,сядам да ми мине. :mrgreen:

 

По темата с резачката :!: Купих си McClulloch 4-18XT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от триони не разбирам, но звъннах на Вуйчо ма село който една Щилка я пърка вече 7 години, и няма никакви оплаквания. Но ако е за работа в Двора иамме си електрически с един дълъг кабел и е много по тих от бензинарката. Само трябва да се внимава като режеш дърватада не си отрежеш кабела че става голям цирк!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако държиш на бензинов трион - задължително маркова.

Аз лично изролзвам електрическа на БОШ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако държиш на бензинов трион - задължително маркова.

Аз лично изролзвам електрическа на БОШ.

Аз пък изролзвам от вчера моторен трион.5 кубика вече осакатих :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.