Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Баласта на ксенона дава ли смущения?


The Best Forman

Recommended Posts

Ксенонджийте може ли да ми отворят очите дали баласта ще смущава бубината или обратно т.к. за десния фар на Фаворита ще се наложи да го монтирам до нея и се опасявам да не ос*ра пейзажа ... колата е моноинжекцион с някаква голяма бошова бубина не е от старите кръглите.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На viper666 от ксенона му идва смущение във радиото- леко шумене! Иначе не ми се вярва да смущава нещо или да бъде смущаван от нещо...

Я си кажи ... ще слагаш ли лупи? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На viper666 от ксенона му идва смущение във радиото- леко шумене! Иначе не ми се вярва да смущава нещо или да бъде смущаван от нещо...

Я си кажи ... ще слагаш ли лупи? :mrgreen:

 

На Франки/Фаворита/ само лупите му са кусур ... аз незнам дали ще хване правата линия , па сега и за лупи да се кахъря ... нека им вади очите на тез отсреща да видят на мене убаво ли ми е сега с Формана :mrgreen:

 

Ще сложа само машинки за вдигане и сваляне на рефлекторите , друго не му се полага ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай снимки да видим какво си направил.И разкажи после за ефекта от ксенона .Нещо взех и аз да се навивам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефекта е ясен ... обикновенната Н4 крушка е като фенерче с паднали батерий в сравнение с ксенона , а снимки ще има га завлека за косата фотографа Владо до Банкя или пък докато не докарам дзверо пред блока ... май второто е по - скоро осъществимо :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На viper666 от ксенона му идва смущение във радиото- леко шумене!
И при мен е така , може би въпросът ще се реши с по- качествена музика... Биска , слагаааааааай , ще светнеш и от кеф ... :mrgreen: Гена , ми ще им светиш я - аз сложих фровете отдолу на бронята , сега ще сложа допълн. фарчета на решетката И НА ВСИЧКИ ще бъде монтиран ксенон , ще отида на пътя след Стара Загора по посока Бургас през нощта и АЗ ще им светна на всичките джипове и мутраци , ама така ще им светна , че ще ги връщам назад , мамка им :evil: ...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile020 ..medium33 от къде я изкопа тази решетка?И аз искам такава.
От този белия изоставен Форман . Със сто зора му издирих собственика и си купих задния спойлер и маската за 40 кинта . Иначе само маската може да се купи или поръча за 168 лева .Множко... :(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.