Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за лампи Osram Diadem


pesho_b

Recommended Posts

Има ли някой подобни лампи на мигачите, да обясни каква е разликата от обикновените? Цената в Пркатикер примерно е 30 лв. за 2 броя. т.е. по 15 лв/бр. Обикновените са по левче. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата от обикновените е, че е оранжева само, когато свети. Боби Доктора е сложил и на Марта и Юкки :) такива крушки, само че Бош(ако не се лъжа). Другата разлика, е че според рекламата имат 2 пъти по-дълъг живот.

Мислех да си слагам такива лампи, но цената, която си цитирал, нещо не ми хареса особено :?. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек с диадемите мигача не оранжевее докато не работи. Само това ли е разликата? А относно часовете на живота - на мене до сега не ми е горял мигач така че не го смятам за предимство. :D Отправям молба към Боби Доктора да снима едната октавия, ако може 2-ката за да видя разликата при работещ и неработещ мигач, че са си цифра лампите. Иначе намерих и за по 11,50 лв./бр.

Аз мислех, че светят някакво лилаво-розово предвид цвета им :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.