Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да отворя "7z" файл :?


PETYO

Recommended Posts

Здравейте колеги, незнам дали е тук мястото да питам, но срещам затруднения със формат "7z" значи за какво става въпрос:

 

Свалям си от нета един торент и след като се свали виждам че е някакъв непознат за мен тип файл :? За първи път срещам такова нещо и съм в безисходица питах наляво-надясно, опитвах с разни виртуални програми обаче нищо не става, търсих в гугъл- нищо :oops:

Някой ако може да помогне ще съм му страшно благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не представлява трудност, даи линк към този торент

П.С пробвай така:

1.влизаш тук - http://www.7-zip.org/

2.сваляш Download 7-Zip 4.57 (2007-12-06) for Windows: exe файла

3.инсталваш го и трябва да се получи номера ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми трудна работа попринцип, защото го свалях през регистрацията на един приятел , смисъл той ми прати самия торент.

Иначе това е тракера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам за winrar, защото не можах да намеря файл с такова раширение, а иначе ето поддържаните формати:

 

# Supported formats:

 

* Packing / unpacking: 7z, ZIP, GZIP, BZIP2 and TAR

* Unpacking only: RAR, CAB, ISO, ARJ, LZH, CHM, MSI, WIM, Z, CPIO, RPM, DEB and NSIS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам IZArc и съм доволен.

Май поддържа най-много формати (47) от (де)архиваторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с WinRAR не става :(

Щом казваш...

Само да вметна - WinRAR v.3.62 поддържа формата 7-zip. Мога да ти пусна и screenshot :mrgreen:

По-важното е, че си разархивирал файла ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко оффтопик, колега EPC online има тук, удобно е, че можеш да търсиш по VIN http://www.detali.ru/cat/oem_mb.asp

 

Колега линка дето си дал е невалиден, а меджудругото първо от руски грам не отбирам и второ не винаги ми е удобно да ползвам онлайн каталози :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с WinRAR не става :(

Щом казваш...

Само да вметна - WinRAR v.3.62 поддържа формата 7-zip. Мога да ти пусна и screenshot :mrgreen:

По-важното е, че си разархивирал файла ;)

 

Е щом казваш сега, няма да ти споря :) Аз явно ползвам някаква не толкоз модерна версия на WinRAR, моята е някаква на български и ми върши работа(поне до момента)

 

 

ПОЗДРАВИ и благодаря на всички стекли се напомощ :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.