Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ИДЕЯ - L&K into RS


unclejack

Recommended Posts

осени ме една гъзария ... на мойта Л&К да и сменя броните и да сложа едно антикрило - разбира се истиснко антикрило, не тази джвъчка - и да патентовам нов модел на октавия - "L&K RS" - ще бъда първия - поне в БГ ...

е разбира се и конете ще вдигнем и вътре в купето малко лъскави ламаринки за цвят на черното ще сложа - абе ше си стане спортна шукарийка ;) ...

КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ КОЛЕГИ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е лошо като идея,но мисля че за тия пари за броните може от тунинг фирма да поръчаш доста по атрактивни нещица

например

899.jpg607.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям бат Сами-така след като си се надъхал по-добре си вземи нещо от посочените тунери-2рата снимка е много яка-само и решетките като станат черни ще е номер 1 :)

Така поне колата ти ще бъде сама по себе си уникална-а не РС изпълнение (а Къстъм мейд :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям бат Сами-така след като си се надъхал по-добре си вземи нещо от посочените тунери-2рата снимка е много яка-само и решетките като станат черни ще е номер 1 :)

Така поне колата ти ще бъде сама по себе си уникална-а не РС изпълнение (а Къстъм мейд :) )

smile107

аз примерни само дадох-има и мнооого по яки ама нека сам да ги намери :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето мнение - вдигни конете и освен джантите нищо не пипай - границата между оптичен тунинг и кич може да бъде много тънка, а колата ти (L&K) си е завършена сама по себе си.

Ако имитираш RS няма да постигнеш нищо повече от насмешката на хората с RSките.

Добрият тунинг не е задължително светкащи и лъщящи неща и е насочен към самия собственик и тези, които разбират от тези неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до unclejack

е разбира се и конете ще вдигнем и вътре в купето малко лъскави ламаринки за цвят на черното ще сложа - абе ше си стане спортна шукарийка ...

 

 

...и задължително смяна на регистрационния номер... да започва с "РК" да си в крак с тунинга :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до unclejack

е разбира се и конете ще вдигнем и вътре в купето малко лъскави ламаринки за цвят на черното ще сложа - абе ше си стане спортна шукарийка ...

 

 

...и задължително смяна на регистрационния номер... да започва с "РК" да си в крак с тунинга :!:

може и У или ТХ

Не се обиждай мишленце,твойта нали е СА ;)

виждал съм уникални коли с такива номера

BlackPearl написа:И аз подкрепям бат Сами-така след като си се надъхал по-добре си вземи нещо от посочените тунери-2рата снимка е много яка-само и решетките като станат черни ще е номер 1 Smile и фаровете да са с лупи smile139 Точно този тип решетки/мрежести/като са черни още повече се вижда през тях и не е много красиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и У или ТХ

 

Тц тц тц-не ви е срам така да порицавате ТХ.

 

А иначе моята е С......

;)

 

а за решетката-лично мое мнение,че хром със черно е супер добра комбинация.ако говорим обаче за спортен автомобил-според мен хромът няма място там.(лично мнение)

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до unclejack

е разбира се и конете ще вдигнем и вътре в купето малко лъскави ламаринки за цвят на черното ще сложа - абе ше си стане спортна шукарийка ...

 

 

...и задължително смяна на регистрационния номер... да започва с "РК" да си в крак с тунинга :!:

 

е това е ясно ;) ... чувал съм, че номер на кола, ако е пернишка регистрацията, само номера, двигал 5 коня на колата ... незнам може би са олекотени ;) ...ВЕРНО ЛИ Е ???

 

П.С.това с лъскавото вътре беше на шега, ама май не са я разрбали някои хора :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до unclejack

Честно да ти кажа не те разбирам... искаш оптичен тунинг, искаш чип тунинг, искаш фланци, искаш 19ки, а пък после не ми разбират майтапа. Щом си се шегувал ок... а пък аз точно в твоя стил ти предложих тези 5 коня за регистрацията "РК" ама и ти не си разбрал шегата... smile064 [/code]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до unclejack

Честно да ти кажа не те разбирам... искаш оптичен тунинг, искаш чип тунинг, искаш фланци, искаш 19ки, а пък после не ми разбират майтапа. Щом си се шегувал ок... а пък аз точно в твоя стил ти предложих тези 5 коня за регистрацията "РК" ама и ти не си разбрал шегата... smile064 [/code]

дано само не си чешем езиците ,ами работа да се върши
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до unclejack

Честно да ти кажа не те разбирам... искаш оптичен тунинг, искаш чип тунинг, искаш фланци, искаш 19ки, а пък после не ми разбират майтапа. Щом си се шегувал ок... а пък аз точно в твоя стил ти предложих тези 5 коня за регистрацията "РК" ама и ти не си разбрал шегата... smile064 [/code]

 

без лоши чуваства нали ;) ... наздраве, и следващата среща както се разбра от друга тема бирата от мен ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано само не си чешем езиците ,ами работа да се върши

 

smile162

 

Няма лошо и това е нещо все пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl написа:а за решетката-лично мое мнение,че хром със черно е супер добра комбинация.ако говорим обаче за спортен автомобил-според мен хромът няма място там.(лично мнение)

:mrgreen:

и аз съм на същото мнение smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.