Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам проблем-хидравликата не работи


vaveva

Recommended Posts

Здравейте.Изчетох всичко за хидравликата на ФАБИЯ във форума и извинете не мога да разбера проблема на моята.Хидравликата ми неработи и свети кръгче с :!: .Какво може да е,датчик,бушон,ел.двигател или нещо друго.Колата имаше лек удар в дясното колело и от тогава изчезна хидравликата.На помпата влизат 3 букси кабели.Централната е силова(дебели кабели)+ и - ,дасната е от датчика на рейката,а лявата каква е.Моля ще ми помогнете ли да разбера коя част е дефектирала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... s=0&uid=53

 

Тук ти е устройството и няма как да е от лек удар в дясното колело.

Като за начало провери течноста, ако е елктроника ще свети друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е разрешен.Та от "лекият" удар в дясното колело ,компа на колата е дала краш-сигнал(катасрофирала) и изключила ел.помпата на хидравликата.Оправиха я точно за минута и половина срещу 5лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления.

;)

 

След като се намери решение-мисля да ударя катинара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.