Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да приложим снимки и линкчета към постовете си


medium33

Recommended Posts

Като искам да покажа снимки , преписвам линкове от снимка . бг буква по буква и ми се ще и аз да мога да качвам снимки директно в темата , както и да мога да замествам линковете с думички като "кликни тук" , "оттук" и т . н. За съжаление обаче трябва да ми се обяснява на съвсем профански език и дано не е много сложно защото НИЩИЧКО не разбирам... :oops: :oops: :oops: Извинявам се , че ползвам Шкода форума за обучение , но се надявам на снизхождение :? ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки директно в темата

 

b]*%20или%20друг%20формат%20за%20образи

 

*В снимка.бг това става с десен бутон върху снимката>>>Properties>>>копираш Adress(URL) и после го пействаш между таговете за снимка.

 

Цъкни тук

 

Цъкни тук

 

Надявам се да съм го обяснил горе долу ясно :roll:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто докато пишеш съобщението, задръж курсора над бутоните отгоре

[B] [i] [u]

 [List] [List=] [img] [[u]URL[/u]]

и ще получиш жокер (макар и не съвсем пълен).

Иначе, погледни тук, ще ти отнеме 5 минутки за да разбереш почти всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж как е написал chavdarlk : Иначе, погледни тук, ще ти отнеме 5 минутки да разбереш почти всичко:

Иначе, погледни ["url=http://www.phpbb.com/community/faq.php?mode=bbcode]тук[/url], ще ти отнеме 5 минутки за да разбереш почти всичко.

Трябва да е без кавичката след първата скоба за да работи. Сложил съм я само за да може да се види написаното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те тук те008507477.jpg Ето как , колеги , благодарение на търпеливите ви и точни указания аз успях да се справя и с двете задачи :mrgreen: . Много благодаря и на тримата , май бири нещо ми се струва , че трябва да се пият smile159 !!! Супер smile142 !!! Щом мен успяхте да научите , от тази тема всеки , който е с моето ниво на познания (нулево) ще извлече полза! Оги , а ти точно успя да ми го обясниш чрез код " *** " :D .Точно от този пример успях да доразбера иначе чудесните обяснения на колегите . Сигурно си завършил "педагогика за бавноразвиващи се ( като мен )". Хиляда благодарности !!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпа работа

 

 

Колега има бутон ПРЕГЛЕД, преди да си пуснеш поста, ако не е станало, опитаваш пак и т.н.

Също така има и бутон EDIT, чрез който можеш да си промениш поста, след като си го пратил вече.

Не е опитно поле все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.