Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

БРОНЯ ЗА 01


klarnetko

Recommended Posts

може ли да се смени стария модел броня за 01 с новата,която цяла.има ли разлика в захващането

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай колегата Redline___-той със сигурност ще ти отговори подробно на въпроса.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, има разлика в захващането. И гредата под предната броня е различна. Аз си ги смених и двете, за да сложа фаровете след фейслифта. Ако не си убеден, че го искаш, не го прави. Не е лесно (макар и аз да бях убеден, че е работа за няколко часа). Писал съм и тема във форума, потърси "фейслифт на октавиа I" или нещо подобно. От тази рокада в момента в мазето си имам такава греда за след фейслифта... Като пари ще ти излезе поне 1200 лева. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.