Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-после колеги!


gelsyn

Recommended Posts

Този път ви казвам здравейте колеги, защото вече съм собственик на Шкода! smile139

Вчера си купих Octavia Tour 1.9 TDI GLX комби. Mисля, че е 90к.с. и е 1999г. тъмно зелен металик. Ще ви покажа колата на 25.10 направо на срещата, а снимки ще кача довечера или утре най-късно. Мисля, че нивото на оборудване е 'Амбиенте', но също не съм сигурен - все още не знам почти нищо за тази кола. Вчера цял ден се занимавах с регистрацията в КАТ. Изненадах се, че монтираха от новите (европейски) номера, не ме изненада че все още е пълна анархия организацията, но този път еуфорията ми бе по-силна от полицейските неуредици.

Преди това карах Daewoo Nexia (Le Mans) и сега, като се качих на Окатвията - просто се размазах от кеф! Знаех, че са хубави - виждах го, бях чувал че са здрави и имат возия... всичко това, не само че е вярно, но и недостатъчно! Страхотна е във всяко отношение! Разбира се, има 'бели кахъри' (индивидуално говоря), но тъкмо ще имам с какво да се занимавам в свободното време. Сега трябва да я обслужа и да я пробвам на дълъг път.

Благодаря на всички, които ми помогнаха в избора на модел и мотор! Тепърва ще има по-конкретни въпроси в най различно естество. Надявам се да се ориентирам бързо в обстановката и да на съм прекалено досаден.

Все още не знам показанията на дисплейчето за какво са т.е. не знам функциите на дясното лостче (с изключение на това че е и за чистачките). Явно Показва часовник, разход, температура, но кое как се сверява - тепърва ще разучавам. :oops:

Имате ли някакви препоръки към мен, като на новобранка?

 

п.п. извинявам се, не знаех къде да пусна темата - мислех да е в подфорума на Октавия, но бях сигурен. Моля ако има проблем, да бъде преместена и да ме извините предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,

 

Добре дошъл при нас!

:mrgreen:

Честита нова придобивка-безаварийна експлоатация ти пожелавам! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е - хубава кола си си избрал. Много се радвам, че още един човек искренно се радва на Октавията си и го споделя с нас! С нетърпение чакам снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да се возите със здраве ! Гледам за много неща не си сигурен ама така е по интересно , а пък и така няма да си омръзвате с новата кола - винаги ще откриваш нещо ново и ново ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти това щастие и кеф, които изпитваш сега, да не те напускат никога и с усмивка да влизаш винаги в колата и да завърташ ключа. Гладки пътища, нисък харч, много, ама много безаварийни километри и до жени да лежиш, под колата - никога. :mrgreen:

 

Поздрави и честита придобивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за готините пожелания! Не мога да й се нагледам, а съм на работа да му се невиди... Всеки нещо коментира - защо комби, защо дизел, защо Шкода?! Това си е моята кола, марки колко искаш - модели също. Все пак, както казахте колата като я купиш, трябва да можеш все пак да я поддържаш и да те радва, нали? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки нещо коментира - защо комби, защо дизел, защо Шкода?! Това си е моята кола.

 

Така им отговаряй на коментаторите - и ги питай, ти като купува колата те къде бяха, че съвет на вече свършена работа най-лесно се дава, по нашенски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :) Тая твоята Шкода е абсолютно същата като модел и година като моята :)

Между другото, вчера на опашката в КАТ, имаше една абсолютно същата, като моята (поне на външен вид). Отзад пишеше TDI мисля, да не си бил това ти? 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :) Тая твоята Шкода е абсолютно същата като модел и година като моята :)

Между другото, вчера на опашката в КАТ, имаше една абсолютно същата, като моята (поне на външен вид). Отзад пишеше TDI мисля, да не си бил това ти? 8)

Не, не съм бил аз, отдавна ми е регистрирана колата, а и съм бил на работа по това време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.