Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задните колони в Октавия 2 не свирят?


myrshavija

Recommended Posts

От няколко дни карам служебна Октавия амбиенте 1.9 и днес открих, че на задните врати звук няма, въпреки наличието на решетки като за колони. Можете ли да ми кажете дали има колони, или не, за да не отварям излишно? И как да разбера дали има ДПФ и дали трябва да зареждам "фйешан" нафта или може нормална?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DPF 99% няма, но тези дизели си искат читаво гориво. Смисъл - сипвай си "нормална" нафта от "нормални" бензиностанции :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема, ще питам тук:

В упътването пише, че мога да настройвам разни неща като задържа компчето на МФА-то за повече от 1сек. Ама нищо не се случва като задържа. Казват, че можело да се настрои да се пускат фаровете сами ... и някакви други глезотии. Аз ли съм индианец? Не ми се ходи в Еуратек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш MaxiDot за да имаш меню.

МФА какво означава - Мулти-Функционален кАкво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MFA - Multifuntionsanzege (което на немски ще рече - мултифукционален показател) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни в "сервизчето" НА УЛ.Хан Кубрат... ги предлагат,като аксесоар заедно с така наречените "ПИЩЯЛКИ"-струват само 186лв.и ги чакаш около три седмици.МНОГО СА ЯКИ,МОНТАЖА ОБАЧЕ НЕ ВЛИЗА В ЦЕНАТА!Ако решиш да ги поръчаш по- добре на бул.Тотлебен ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.