Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Датчици за водата


Paconi

Recommended Posts

Колеги ако може някой да ми обясни щото тази мойта бракма ще ме побърка,установих най-накрая че това забиване /с предърпване само веднъж/ преди това го прави когато достигне определена температура,може ли някой от датчиците за водата да подава грешни данни на компа при определена температура /над 75-80градуса/ и от там да идва целия проблем!До тези си градуси върви като бясна направо но вдигне ли ги и забива-някой датчик на водата управлява ли компютъра,колко са пустите датчици и кой за какво е? smile120 smile120 !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е скапан датчика за водата ще има записана грешка в компютъра. Може да измериш съпротвлението му. Трябва да варира от 3 kom до към 200 ohm. Първото е при студен двигател , а второто при загрял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако може някой да ми обясни щото тази мойта бракма ще ме побърка,установих най-накрая че това забиване /с предърпване само веднъж/ преди това го прави когато достигне определена температура,може ли някой от датчиците за водата да подава грешни данни на компа при определена температура /над 75-80градуса/ и от там да идва целия проблем!До тези си градуси върви като бясна направо но вдигне ли ги и забива-някой датчик на водата управлява ли компютъра,колко са пустите датчици и кой за какво е? smile120 smile120 !!

1 ти е датчека-виж в аутодатата точно какви съпротивления трябва да дава.Дадени са през 20градуса .Ако се отклонява сменяй не е пара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оказа се че не е от датчика за водата,смених го днеска ама нищо-незнам само трябва ли да ми изчистят грешкити или не след като го поставя!утре ще пробвам-абе колеги да питам може да е глупаво,може ле това да става от зле направена центровка след смяна на ремък и ролка???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверил ли си ламбда сондата?

Между другото тази тема не е ли продължение на http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=117687

Щото може да се добави в края й :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.