Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ФЛАНЦИ ЗА ДЖАНТИ 17" на Октавиа Л&К?!?


unclejack

Recommended Posts

повярвайте ми колеги САМО-5мм.по голямо изнасяне дава голям визуален ефект АМА МНОГО ГОЛЯМ

simichoil-страхотни джанти.Колега ако забелязваш аз препоръчвам на колегата да коригира ет-о на 36 макс.Това не е 2см фланец.2 см е доста и за мен но има и такива :roll:

Обърнете внимание че джанти с еднакво ет но едната по широка,по широката изглежда на колата по навън естествено и това с комбинация от още 2 ет изнасяне на твоите спрямо оригиналните за които даваш пример с ет 40 и 7J-естествено че ще изглеждат доста по навън и по добре :!: :!: :!: :!: Сметнете половината от разликата между 7 и 8 j и ще видите с колко още стои гумата и джантата навън :!: :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та последно, кажете спезиалисти, че много много както знаете съм лаик на тема ФЛАНЦИ - на мойта Л&К колко да я изнеса - 12-15-20мм?!? ... ако се съобразим с това коео казаколега по горе че ЕТ-то ми е 40... :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та последно, кажете спезиалисти, че много много както знаете съм лаик на тема ФЛАНЦИ - на мойта Л&К колко да я изнеса - 12-15-20мм?!? ... ако се съобразим с това коео казаколега по горе че ЕТ-то ми е 40... :?:

вариант 1 :6-7мм фланец фиксиран в главината+по дълги с толкова болтове

вариант 2 -по голям с шпилки до 15мм максимум

както те кефи-слагаш-гледаш и тогава купуваш-мнооого е просто ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишле...

smile076

Или искаш да ме развеселиш или наистина четеш между редовете (буквите)...

 

Нещата не опират до това дали ти харесва автомобила като такъв или не. Но ако все пак ще отваряме тази скоба в темата - човек "пипа" кола, която му допада и за която има мерак. Ако карах кола, която не ми е на сърцето щях просто да я карам и да не й обръщам внимание. Промяна от подобен характер не е продиктувана от мисълта "за толкова ми стигнаха парите, сега ще я правя да изглежда като колата Х" по простата причина, че колата Х не се продава по магазините. Тя е индивидуална и се постига именно с това "пипане" - било то фланци, музика, генерация, чип... Човек, който има мерак да "прави нещо" по колата си ще го прави, стига тя да му се нрави, без значение дали е Шкода, Фиат, Мерцедес, Порше или Ферари. Във всеки автомобил има какво да се пипне, но това е по-скоро въпрос на лично усещане...

smile107
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та последно, кажете спезиалисти, че много много както знаете съм лаик на тема ФЛАНЦИ - на мойта Л&К колко да я изнеса - 12-15-20мм?!? ... ако се съобразим с това коео казаколега по горе че ЕТ-то ми е 40... :?:

вариант 1 :6-7мм фланец фиксиран в главината+по дълги с толкова болтове

вариант 2 -по голям с шпилки до 15мм максимум

както те кефи-слагаш-гледаш и тогава купуваш-мнооого е просто ;)

 

много голямо благодаря ... май верно като идваш към софия ще трябва много да черпя ;) ...

май на втория вариант ще се спра ...

че първия доколкото разбирам трябва да се променя нещо по оригиналната главина, да се заварява и т.н. ;) а не искам да пипам нищо засега че съм още една година и нещо в гаранция ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та последно, кажете спезиалисти, че много много както знаете съм лаик на тема ФЛАНЦИ - на мойта Л&К колко да я изнеса - 12-15-20мм?!? ... ако се съобразим с това коео казаколега по горе че ЕТ-то ми е 40... :?:

вариант 1 :6-7мм фланец фиксиран в главината+по дълги с толкова болтове

вариант 2 -по голям с шпилки до 15мм максимум

както те кефи-слагаш-гледаш и тогава купуваш-мнооого е просто ;)

 

много голямо благодаря ... май верно като идваш към софия ще трябва много да черпя ;) ...

май на втория вариант ще се спра ...

че първия доколкото разбирам трябва да се променя нещо по оригиналната главина, да се заварява и т.н. ;) а не искам да пипам нищо засега че съм още една година и нещо в гаранция ;)

при първия вариант нищо не се променя-той е ПО ЛЕКИЯ

ПРОСТО САМИЯ ФЛАНЕЦ СИ Е ПАСНАТ ПО ГЛАВИНАТА какви заварки какви филми :smt034 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

вижте в крайна сметка какво се получи със задницата,само се притеснявам дали ще търкат в калника . снимките не станаха хубави но все пак се вижда разликата и така ме кефи повече от предиpost-1220-138453082356_thumb.jpgpost-1220-138453082376_thumb.jpg

post-1220-138453082387_thumb.jpg

post-1220-138453082397_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре е,но пусни снимки на цялата кола да я видим как стои :smt017

а за опиране не се притеснявай,височка е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...
ето и още малко снимки [attachment=1]IMGP2360.JPG[/attachment]

Здравейте! Темата е малко старичка, но ако не е проблем, моля "ESTO" да сподели от къде си е взел фланците!? И аз съм с високото окачване и смятам че на неговата кола се е получило много сполучливо! Имам и още един въпрос, ако се сложат фланци само на задния мост ПРОБЛЕМ ЛИ Е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и още малко снимки [attachment=1]IMGP2360.JPG[/attachment]

Здравейте! Темата е малко старичка, но ако не е проблем, моля "ESTO" да сподели от къде си е взел фланците!? И аз съм с високото окачване и смятам че на неговата кола се е получило много сполучливо! Имам и още един въпрос, ако се сложат фланци само на задния мост ПРОБЛЕМ ЛИ Е?

 

??!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тук си ги поръчах http://www.etebg.com/autospares/index.html много добре ги правят,алуминиеви са и в същото време ти правят и болтове с необходимата дължина,цената с болтове от ,които единия е секретен и 20мм.фланец е 45лв.аз съм супер доволен.

 

ако се сложат фланци само на задния мост ПРОБЛЕМ ЛИ Е?
няма проблем.аз гонех визия,но страничния ефект е,че стана по-стабилна в завой и взе да вози по-меко.като съвет слагай 10мм.от пред,а от зад 18 или 20мм.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблем.аз гонех визия,но страничния ефект е,че стана по-стабилна в завой и взе да вози по-меко.като съвет слагай 10мм.от пред,а от зад 18 или 20мм.

Като гледам от снимките ти бих си сложил на задния мост фланци с твоя размер, ако не е тайна сподели какъв размер са твойте и колко инча са ти джантите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.