Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda - Fabia 1.9 TDI 2002 заден мост


notargetbg

Recommended Posts

Така, здравейте драги ветерани в редиците на шкода!

 

Преди около 2 седмици, докато спокойно си бръмкам с "тракторчето" из булевард "Бъкстон" (Сф) и влизам в една уличка с ръчна спирачка... типично за мен,(20 годишно пишлеме, което за 18тия си рожден ден получи Нисан 200SX S13 170hp задно предаване, и се мисли за голям дрифтар) та така де ударих леко задна дясна гума, и съответно майстора каза, че е заден мост (спукан). Търсих из нетя ама явно не съм търсил достатъчно или просто не мога да намеря заден мост.

Имам Фабийката от 1 година, не знам защо не съм се регистрирал тук, може би защотото не ми се е налагало, но сега определено имам нужда от помощ или поне от напътствие, как и къде мога да си намеря изгодно заден мост.

 

Това е пичове, при първа възможност ще публикувам снимки на колата.

Благодаря предварително, дано да имате идеи. . . :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.