Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

100ss 1.3 журнал на трошача


anastas

Recommended Posts

Насе, не се коси, поршето така и така нямаше да го биеш - и аз го подминавах 2 пъти, но някак мистериозно му се отлепил брояча на обиколките, та накрая преброителите ги изкараха повечко...ее няма как, на участника с най-много коли поне едната трябваше да се класира по-напред ;) Нищо, ние нали си знаем, че тия швабски бангии не стават за никъв ч..п, единствено на русенското баварче нямаше кой да му се опре...ама ти стягай демона там, та догодина и баварците да падат :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 319
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    127

  • Krankenstein

    37

  • Skoda_Estelle

    29

  • bega4kata

    19

Най-много писали в темата

Мен не ме интересуваше наградата колкото и тъпо да звучи , просто ми се караше със други коли не сам или по улиците на пистата е далеч по приятно щото даваш максимумя от себеси и гърчиш мотора на макс няма деца , баби ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме интересуваше наградата колкото и тъпо да звучи , просто ми се караше със други коли не сам или по улиците на пистата е далеч по приятно щото даваш максимумя от себеси и гърчиш мотора на макс няма деца , баби ....

яко е било

до година и аз ще дойда с Опела да ги понакажа.Сега ме каниха да идвам,доста Варненци отидоха,но нали сега съм в траур.....не ми е кеф нищо мамка му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме интересуваше наградата колкото и тъпо да звучи , просто ми се караше със други коли не сам или по улиците на пистата е далеч по приятно щото даваш максимумя от себеси и гърчиш мотора на макс няма деца , баби ....

яко е било

до година и аз ще дойда с Опела да ги понакажа.Сега ме каниха да идвам,доста Варненци отидоха,но нали сега съм в траур.....не ми е кеф нищо мамка му

верно бре кадета си е точно за таааа цел smile035 аре живи и здрави догодина и със демона ще ги наказваме smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до година и аз ще дойда с Опела да ги понакажа.Сега ме каниха да идвам,доста Варненци отидоха,но нали сега съм в траур.....не ми е кеф нищо мамка му

 

Сами, нищо лично, ама там е е за "манекени". Ако знаеш само как се изпреварвахме на косъм по завоите ще те свие под лъжичката като си представиш Гюнтер на една боя от някой, който може и да не си е погледнал в огледалата... то и мен ме беше малко шубе, понеже съвсем наскоро вапцахме Пижо и е с чисто нови поръчкови вежди от иБей, ама не може и да става сравнение с това, което ти си вложил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска смених гарнитурата (еб..а са в факира от 5 след работа до 7 заедно със шлайфа )

та пак се е издухала на 3 и 4 цилндар и то не между тях а към колекорите smile049 дамммм както и предполагах зоната на детонаци кадето между буталото и главата няма камера а плоскост , и това си има лек след 1000 километра ще спобелъ дали е добър smile035

Главата вече е със 1,5мм. по ниска от стока , сложих и "тромпети" на веберите та звук да искаш smile071 smile071 smile071

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О-рингвал си блока/ризите/ или имаш друга идея?

 

BTW твоя мотор 135 или 136 е, горе-долу каква степен на сгъстяване си докарал?

 

В чешките книжки за 120/130 моторите пише, че ако караш на повече от 11.5:1, стандартната гарнитура на главата не държи и се прави модифицирана гарнитура, която представлява само периферия без уплътнителните пръстени на цилиндрите. За уплътнение м/у главата и ризите се ползват медни пръстени, за които доколкото си спомням в ризите се правят канали. Аз не виждам причина при 135/136 да е по-различно, освен ако не са различни и по-хубави гарнитурите на главата.

Може да го постнем по-късно източника, ако те интересува и не си го чел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора е 135 и в момента е към 10 и нещо степен , ще го покарам сега със метанол че ми е по евтин от бензина (няма акцизи ) и сместа ми е малко 9 към 1 smile035 та тамън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво викаш тогава гарнитурата ти е виновна ти си е....л маиката на главата с тоя шлайф повече от ясно е че ще смеси. Моята е на -0.26 и кара вече 4860км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво викаш тогава гарнитурата ти е виновна ти си е....л маиката на главата с тоя шлайф повече от ясно е че ще смеси. Моята е на -0.26 и кара вече 4860км

ти недей на него да му обясняваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

макси душо моя !!! правиш ли разлика между степен на сгъстяване и компресия !!!!!! знаеш ли ко става с компресията като сложиш по остар вал ? и тез гарнитури не се здухват от комресията момко

015551840.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

макси душо моя !!! правиш ли разлика между степен на сгъстяване и компресия !!!!!! знаеш ли ко става с компресията като сложиш по остар вал ? и тез гарнитури не се здухват от комресията момко

015551840.jpg

внимавай да не вземеш да го oбидиш момчето,че много се пали

ще ти се разсърди и на тебе :lol:

вrж какво съобщение "предупредително" ми изпраска снощи: smile197

а по темата:КРАСОТА батко,кво да ти кажа smile126

 

PRR: Сами, моля да не разпалваме дрязги из форума. Нека остане едно място с добър тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за въпроса,ама тоя сешоар в десния калник, каква роля има? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за въпроса,ама тоя сешоар в десния калник, каква роля има? :-k

 

Вентилатора, който вкарва въздух в купето е това. Освен ако Анастас него е моднал в нещо друго :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко става като ония лаф ... не е важно да употребиш една жена важно е всички да разберат smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре темата ще бъде разчистена от "сапунените сериали", моля оттук нататък карайте вече само по същество.

п.п. мерси на Пепи за лекото разчистване, успях само да пусна предупреждение, понеже досега се занимавах с детето, че нещеше да спи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Понеже демона взе да прилича на кола викам да сменим малко мотора на жълтата диария :-k естествено жълт мотор 1.6 smile092 smile092 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже демона взе да прилича на кола викам да сменим малко мотора на жълтата диария :-k естествено жълт мотор 1.6 smile092 smile092 smile092

За кво ти е бе! За мен чара в таза кола е малкия по обем двигател smile001 . Иначе работата с жълтия 1.6 двг е ясна...

П.П За теб други С-ки няма ли бе... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.