Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

100ss 1.3 журнал на трошача


anastas

Recommended Posts

  • Отговори 319
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    127

  • Krankenstein

    37

  • Skoda_Estelle

    29

  • bega4kata

    19

Най-много писали в темата

....Инак моя любим от години цвят е тъмно жълт или инак казано Кемъл ... ако издириш някоя стара снимка на Аудито на Чубриков (ако не се лъжа) , ша ме разбереш за к'во ти говоря ... нещо като спойлера на Сънчо .

Аудито е на Стоян Колев

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А именно ... на клавиатурата ми бе , ма тоз Чубриков що ли все ми се върти из РАМ-та smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чубриков е по рендетата, Алпинът му между другото също е жълт. Абе нали знаете, че най-бързите коли са жълтите... някой да е успял да догони бакшиш за да му сцепи канчето, след като го е засякъл? :lol: smile150

Насе, а ти като видя, че не можеш да ме биеш в тоя клас на Калояново па реши да минеш в по-горния smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм имам спомен че те гледах в огледалото s_flag Кран аз мислех че си шкода фенче пък виш кво се оказа , шкодата е по бърза от всякаде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надъхах се и си я боядисах сам тва бояджийте са васи и мързелите :lol: Е наех си камера пръсках бърсах и ге ко стана :D:D цветъ няма много общо със снимките ма не ми се настроиваше апарата smile004

028450593.jpg?r=0

 

028450616.jpg?r=0

 

028450627.jpg?r=0

 

028450645.jpg?r=0

 

028450655.jpg?r=0

 

028450625.jpg?r=0

 

028450659.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали щеше да е, като на Сънчо спойлера? Си играя аз да търся на Стоян Колев Аудито :mrgreen:

Е, пак има нещо от Сънчо. Цвета на косата му :lol: Докарал си му номера ;)

Гланца го бива, масторе :smt017

 

п.п.Надявам се това да е истинския цвят, щото по ме кефи. На останалите снимки нюанса е друг.

post-4842-138453414194_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е май ....

Пак е по-близко до това което си мислех. Или по-точно, се надявах да бъде. Супер е цвета! =D>

post-4842-138453414235_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да боята , днеска свалих тавана и го вапцах черен че беше на петна пък цял и здрав стана супер :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеална е Насе.

 

Ама няма как- копираш от НОВОТО този път! smile004

 

Нали ще я правиш лошотия? Бухай с черно тогава решетките, мани го този хром.... Или един демон ти стига в такава комбинация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ти благородно, Насе - постоянно работиш директно по осъществяването на мечтите си, независимо с какъв цвят са те. Пък ние останалите бачкаме за пари, с които да си купим мечти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ми е свил комбинацията smile096

Нема да се кОсиш! На Шкодата тези джантоци стоят мнооого по-добре! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ти благородно, Насе - постоянно работиш директно по осъществяването на мечтите си, независимо с какъв цвят са те. Пък ние останалите бачкаме за пари, с които да си купим мечти...

Кранк , благодаря ти за думите smile027 повечето хора едва ли си дават сметка колко труд ходи по една такава кола за пари няма да говорим въприки чи със много труд и творчество парите за проект се редуцират двоино троино ! примерно кръпките и боята и цялото изпипване ще ми излезнат 350 , 400 лв. Тук е мястото да благодаря на баяджийчето с който сме големи приятели , през годините в които се занимавам с колите са ми останли и най добрите приятели , нито една кола да не стане пак си е струвало заради хората с които си се завартял !!! А и знаеш че на село е по лесничко чукам режа пиля , дъни стар блус шлаифче плаче някаде дрелка реве нема кой и посред нощите да ми мрънка smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.