Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Екстра за менте радиатори.


The Best Forman

Recommended Posts

Слабото място на радиаторите , дет се продават масово е стената на щуцерите и порестата пластмаса , вследствие на което вчера единия просто изпадна докато паркирах и сега идва интересното ... монтирах маркуча с две свински опашки през ухото на радиатора и скобата за да не изпадне и беж до Франки за новия радиатор и така в 10 вечерта имах работещ болид. Оказа се , че медни тръби 25 мм. няма , но намерих муфи ф22 , които са с външен диаметър 24 мм. и с малко повече PoXipol заспаха така направих и новия радиатор и вече мисля , че имам надежна защита от пренатягане на скобите и от вибрацийте на колата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Гена сигурен съм че в малко страни освен България ще им доиде на ума да направят нещо подобно. Дано повече да не ти се налага тази операция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те на запад от Чехия като правят пластмасово казанче на радиатора набиват метален пръстен вътре ... виждал съм го на Вектрата , която карах преди , виждал съм го и на VW , тъй че дървото е голямо , ма си е наше и ще си го дялкаме дорде замяза на нещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.