Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

говорители в предните врати?


joeless

Recommended Posts

вчера свалях предните кори с намерение да сложа едни говорители... обаче нещо мнооого тясно ми се стори...

да питам ако някой все пак е слагал - какво и как го и наврял в корите, ако не пък - от каква коля пасват джобове? та да се търся по моргите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от говорителите ... 6" съм монтирал и с рингове от шперплат 2,5 см. дебелина и нямаше грижи , а в момента понеже сложих джобове на вратите са с кутий ;)

За по малки от 6" може и директно да ги монтираш ... проблема е да не опре стъклото в тях в долно положение :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да де, точно това ме плаши - струва ми се че става много тясно като се пусне стъклото додолу...

с вложки казваш...

а какви джобове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато купих Формана на вратите имаше високоговорители и след като няколко месеца забелязвах че и аз ,така и пасажера до мен при слизане ги ритахме без да искаме с крак ,ги махнах от там и си ги монтирах в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.