Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли свободни копчета на таблото на О2


huko

Recommended Posts

Имайки предвид номера за изключване на климатика, се чудя дали копчетата над пепелника, които са напрактика тапи, може да се използват.

Питането ми е базирано на това, че мисля да слагам steinbauer модулче и искам да си изкарам on/off в купето.

Приемат се всякакви идеи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има свободни празни места на които да сложиш евентуално копче, но готов механизъм (копче) няма никъде. И аз търсих такова, бая разглобих таблото и за жалост няма. :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

steinbauer-not recomendet

 

Ами аргументирай се, или пък препоръчай нещо друго, примерно, защото има вероятност в сряда да е на колата :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам със чип Steinbauer колата си от около година.Нямам никакви забележки,няма дефекти и не натоварва турбото извън нормите.Колата е Октавия РС дизел.

Колега,за да не слагаш копчета,защо не си го вземеш с дистанционно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не обичам подвижните неща в купето - във фабията имам дистанционно за музиката и съм го вадил от жабката 2 пъти за 2 години :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам със чип Steinbauer колата си от около година.Нямам никакви забележки,няма дефекти и не натоварва турбото извън нормите.Колата е Октавия РС дизел.

Колега,за да не слагаш копчета,защо не си го вземеш с дистанционно?

колко коня става и припушва ли :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става 204 коня и не пуши,каквото и да я правиш.Нямам база за сравнение с други чипове и не мога да кажа кой е по-добър,но със сигурност steinbauer е много добро решение.Според този,който ми го сложи-най-доброто,а на него мога да вярвам.Ето линк:http://www.steinbauer.cc/neu/index.php?car_engine=17051

p.s. Съжалявам,че оплесках темата :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става 204 коня и не пуши,каквото и да я правиш.Нямам база за сравнение с други чипове и не мога да кажа кой е по-добър,но със сигурност steinbauer е много добро решение.Според този,който ми го сложи-най-доброто,а на него мога да вярвам.Ето линк:http://www.steinbauer.cc/neu/index.php?car_engine=17051

p.s. Съжалявам,че оплесках темата :oops:

 

 

... и аз съм със STEINBAUER. Много съм доволен, но не съм съгласен, че не пропушва... Нямам DPF и по някога хвърля черни пушеци като за световно...без никаква логика и без значение къде си зареждал 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.