Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кори на вратите


Laraensair

Recommended Posts

Здравейте на всички във форума :)

 

Имам Фабия и тъй като искам да си поставя централно заключване се опитах вчера да сваля кората на вратата, но се затрудних с дръжката за стъклото. Търсих по сайтове, в руския форум, но не намерих точно каква е хитростта - има рингче, което уж трябва да се завърти със стърчащото парченце нагоре, но не можах да издърпам дръжката след това . . . Ако някой може да ми помогне, ще ви бъда признателен.

 

E-mail-ът ми е: larrypahh@yahoo.com

 

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си пощата пратих ти Fabia_2000_-_Shasi,_sglobka_-_RUS[1].pdf , там има указания за разглобяване на вратите на Фабия

Може да ти помогне ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.