Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ще си купувам ШКОДА ФАБИЯ 1.4МPI-55kw Комби


vaveva

Recommended Posts

Здравейте на всички.Ще си копувам ШКОДА ФАБИЯ КОМБИ-1.4МPI 55KW-2002г. Какво можете да ми кажете за мотора на колата и дали избора ми е добър.Модела е ЕLEGANCE smile195

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста изписано за този двигател-ползвай търсачката!

 

;) Добре дошла във форума ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато човек е решил че един пирон е най-добрия- дори да му показваш, че е ръждив, че на някои места е крив и че главичката му я няма, той едва ли ще те послуша....въпреки че наоколо има още поне десетина, лъскави и без дефекти такива...и това важи за всичко - от пирона ....през апартамента ...та до съпругата(съпруга)

Преди да вземаш колата, направи следното:

1. Както те съветва колегата (BlackPearl) прочети всичко каквото е писано по форума. Имай в предвид, че той е човек, които модерира форум за фабии и знае много повече от мен (със сигурност) и вероятно от теб за тези коли

2. Направи едино тестово каране на точно тази кола. Не се хващай да караш кола с друг двигател, ще си създадеш погрешно впечатление.

3. Изчакай три дни (през това време помисли какви са алтернативите)

Ако след това продължаваш да я харесвасш, то това е твоята кола!

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Това е наи здравият бензинов мотор на Фабия. Иска си само консумативите и на около 100 хиляди верига.Смятам че няма да съжеляваш с тази кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Ще си копувам ШКОДА ФАБИЯ КОМБИ-1.4МPI 55KW-2002г. Какво можете да ми кажете за мотора на колата и дали избора ми е добър.Модела е ЕLEGANCE smile195
smile188

А другата с проблема в хидравликата в немилост ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Ще си копувам ШКОДА ФАБИЯ КОМБИ-1.4МPI 55KW-2002г. Какво можете да ми кажете за мотора на колата и дали избора ми е добър.Модела е ЕLEGANCE smile195
smile188

А другата с проблема в хидравликата в немилост ли е?

 

На повечето до 2001 мисля Фабии се слагат от чешките рейки които не протичат. За останалите обаче се явява проблем прекалено рано...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3. Изчакай три дни (през това време помисли какви са алтернативите)

Ако след това продължаваш да я харесвасш, то това е твоята кола!

Успех

 

Качваш се,караш...не спиш една нощ докато не я купиш...Поне при мен беше така. Успех в начинанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

в края на миналата година фирмата ни закупи кешово няколко автомобила. Сега обаче, поради настъпване на кризата, се взе решение да се продатат 2 от тях. Единият автомобил е новата шкода Фабия - 2007 - цвят сребрист металик. Колата е със всички екстри, без автоматична скоростна кутия. Който иска може да я види. На 20 000 км е. Карана е точно една година. Има си и хубави зимни и летни гуми. Абе всичко и е ок... Всъщност, това е колата, която карах аз.. Много ми е мъчно, че ще се разделя с нея. Просто, ако някой ще си купува нов автомобил, може спокойно да си спести няколко хиляди лева.... и да си вземе пак нов /можеше да е стояла 1 година в магазина/, но на много по-добра цена...

Ако искате - звъннете - 0888 322468 - или 02 981 6606, 981 5550, 981 3306. Аз съм Диана, фирмата е Еуротерра България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.