Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

масло за фабия 1.9 ТДИ 2002


cveti__petkova

Recommended Posts

505.01

:smt017 Редувам ги през година,ама има толкова писано по въпроса..........

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... &highlight

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте от скоро имам шкода фабия 1.9 ТДИ и трябва да и сменя маслото.пепоръчаите ми подходящо.Благодаря :D

 

Това 505.01 за което споменават клегите по-горе, трябва да го пише в спецификацията на маслото /демек, че покрива стандартите на VAG за този тип дизелови агрегати/ - това се отнася за твоя двигател /на колата де - твоя личен - не го знам, какъв е :)/. Поразрови се във форума при желание - има доста изписано по темата за маслото! Иначе - отиваш и взимаш някоя известна марка, но задължително да отговаря на изискванията - онези цифрички отгоре! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.