Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Що е Конституция и има ли тя почва у нас...?


faraona

Recommended Posts

Я кажете колко нови църкви се построиха последните години?-нула!

....

Живея до Южния парк,преди 7-8год. се започна църквата на ъгъла на Сребърна и Г.Делчев и сега е до никъде,сигурно сте я виждали повечето,които сте от Сф.

...

 

Съседе,

 

Хич не си прав! Разходи се и погледни през дупките на оградата и виж колко бетон е излят. Да, не се строи със скороста с която се строят блоковете, но определено се строи!

 

Не съм съгласен с теб,всеки ден минавам от там и не съм видял нито работници нито бетоновози или каквото и да е.Като гледам и армировката е ръждясала.

Но все пак ще проверя,дано да си прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... че много ме сърбят ръчичките да заключа темата!

 

 

Заключвай я, няма смисъл да се озлобяват хората.

Познавам много турци, работил съм с много от тях, мнението ми е, че лошо от тях не само че не съм видял, дори напротив, гледат ме в очите и ми вярват, каквото кажа се изпълнява.

А с българите... от 10 кладенеца вода ще ми изкарат само да минат по тънко, по лесно и т.н.

Това ми е скромното мнение от обикновените турци с които съм контактувал, на никого не са се натрапили, на никого не са навредили.

Дори ги беше срам да си говорят на турски пред мен.

Всичко идва от тези от горе, както за нашите, така и за техните.

Днес бях в Санта Марина, едно такова селище до Созопол, 160дка гора я няма, на нейно място ви е ясно какво има. Сигурно знаете и чия собственост е...

 

Да си караме ШКОДИТЕ и да не се мразим заради тези, които ни управляват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nicolas, съгласен съм с тебе. И аз имам какво да кажа както "за", така и "против", но ще се въздържа.Предполагам, че PRR все пак ще вземе да позатрие някои работи накрая. Наистина не му е мястото точно в този форум да "бистрим политиката", че на всички ни е писнало в БГ е ясно. Нека сложим едно начало като въведем дисциплина поне при нас -ей така за пример - колко малко примери има в това отношение напоследък за свобода<>свободия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR ще остави темата още малко и после ще я бастиса цялата... Просто чака подходящия момент...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR: smile197
Те са хора които лесно се манипулират .Подходящи са за роби,само че трябва да дойде нашата власт на власт :mrgreen: Не бъди толкова жесток към тях. На сапун не е удачно да ги правим,тъй като това ще бъде най кържавия сапун създаден на този свят. :mrgreen:

 

PRR: Темата съвсем отиде в посока гумичка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Някои хора , обичат да се правят на :"...по-католици и от Папата..."!

smile106 '

В този форум си говорим за Шкоди, коли и това, което ни свързва!!!!!!!

 

Това е един добър финал за тази тема.

Нека да спрем до тук.

Заключвам темата.

 

И след няколко дни мисля да я изтрия.

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.