Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Що е Конституция и има ли тя почва у нас...?


faraona

Recommended Posts

попаднах на едно видео из нета и реших да го споделя с вас! И въпреки че едно от правилата на форума е да няма расизъм, мисля, че не е нормално да ни наричат"ГЯУРИ" в собствената ни държава! Настанете се удобно и гледайте с удоволсвие

 

http://www.clip4e.com/playfscr.php?id=t ... v_bylgariq

 

ПС.: ако все пак Модераторите решат че това е форма на расизъм нека да заключат темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а после идват хайдутите smile042 (Тук не се числят психопатите и хитлеровата младеж!)

 

ПП- народът е рекъл: "Направи добро, да изядеш говно!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile060........сами сме си виновни.докато ДПС са коректив,тази държава няма да се оправи.аз съм на 36г и призовавам по-младите.............БЯГАЙТЕ ОТ ТУКА............това подобие на държава няма бъдеще и ви казвам това,въпреки че ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ. а ако някой ме попита-защо аз съм тук,единствената причина е синовния дълг,който имам към баща ми........и въпреки това,започвам да търся начин да замина извън европа.една молба към модератора-дори и да има крайни изказвания по темата-НЕ Я ТРИЙ.......след като ние сме ГЯУРИ,някой с пълно право може да поиска увеличаванене производството на САПУН...........нашите деди не са загивали,за да БЕСНЕЕ ТУРЧИН В БАЩИНОТО ОГНИЩЕ................АКО НЕ СЕ СЪБУДИМ,ЩЕ НИ БЪЗИКАТ(думата значи-бъркане по дупките)ОЩЕ ДЪЛГО И НИКОЙ НИКОГА НЕ ТРЯБВА ДА ЗАБРАВЯ 1396г и гара БУНОВО.А ДОГАН ТРЯБВА ВСЕКИ ДЕН ДА СЕ МОЛИ НА АЛЛАХ,ЧЕ НЕ ЖИВЕЕ В САЩ,ЗАЩОТО ТАМ...............................................ЕДИН БУЛГАРСКИ ХАН ОТПИВА ОТ ГЛАВАТА НА НИКИФОР ФЛАНДЪРСКИ С ДУМИТЕ-КАТО НЕЩЕШ МИРА НА ТИ СЕКИРА............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile060........сами сме си виновни.докато ДПС са коректив,тази държава няма да се оправи.аз съм на 36г и призовавам по-младите.............БЯГАЙТЕ ОТ ТУКА............това подобие на държава няма бъдеще и ви казвам това,въпреки че ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ.

 

Колега, до някаде си прав! ама ако всички млади хора избягат в чужбина..Какво ще се случи? Рейсовете пак ще си идват от турция по изборите, пак ще си има корупция,пак ще се продават културните ни богатства на безценица, циганите ще продължат да се наричат българи, а нас ИСТИНСКИТЕ БЪЛГАРИ ще ни е срам да кажем къде сме родени! НЕ МЕРСИ СЪМ! Аз оставам тук и ще се боря! горд съм да се нарека Българин и няма да позволя да ме наричат "гяур" в собствената ми родина! Ще се радвам децата ми да знаят кой е цар Борис, и също така ще се радвам децата ми да не се будят в 5 сутринта щото ония от джамията вие като животно рязаните карабини да ходат да си бласкат главите в земята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потресен съм направо! Тъкмо снощи коментирах в секция 'Маршрути', колко е красиво в Родопите - дорева ми се, като казаха във филма "Родопите си отиват неумолимо от България", това наистина е страшно...! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам познати в родопите (смолян). същите се оплакват че вече се чувстват като малцинство, защото много малко хора ползват бг език за комуникация...наистина е ЖАЛКО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз оставам тук и ще се боря!

 

Интересно ми е какво ще предприемеш лично ти, след като псевдо-държават не прави нищо??? А тя, борбата, трябва да се води във всички сфери на обществения живот.

 

Щото борбата на повечето от нас се свежда до псуване пред телевизора. :|

 

Иначе и аз не смятам да се задържам дълго наоколо :roll: Поне на първо време. Живее ми се някъде, където е направено за хора. Така де ;) Аз събирам разделно, те ми хвърлят през терасата :evil:

 

ПП- "в сентъра на середата" на Пловдив или по-точно, дори ако щете "политически коректно" Филибе (Булгаристан), на реципрочен принцип се реставрира Думая джамия. Хубавичка стана, ама ако спрат и да вият като ... !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще се случи? Рейсовете пак ще си идват от турция по изборите-това се случва не защото младите ги няма,а заради ЗАКОНИТЕ

Небойте се бе братя и сестри.Варянтите са два.

1.Вдигаме се на оръжие с цел масово истребване на секви гадове.Задължително се започва от министри и депутати!!!

2.Слагаме чалмите , режем карабините и ставаме част от тях :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление неконтролируемите изблици на националсоциализъм легитимират ДПС, а даже и вдигат акциите на Доган.

Антиглобализма също няма да ни доведе до нищо хубаво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление неконтролируемите изблици на националсоциализъм легитимират ДПС, а даже и вдигат акциите на Доган.

Антиглобализма също няма да ни доведе до нищо хубаво...

-не се легитемира нещо,което е ПРОТИВОЗАКОННО
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,,,,Антиглобализма също няма да ни доведе до нищо хубаво...

Само не мога да разбера на кое казваш антиглобализъм :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,,,,Антиглобализма също няма да ни доведе до нищо хубаво...

Само не мога да разбера на кое казваш антиглобализъм :?:

говоря за ЗАКОННОСТА на ДПС
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Небойте се бе братя и сестри.Варянтите са два.

1.Вдигаме се на оръжие с цел масово истребване на секви гадове.Задължително се започва от министри и депутати!!! ...

 

бой с брадви е решението, но понеже няма как да стане това в реалния живот то ни остава само да се изнесем от тази държава и да си търсим късмета другаде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да всички искате да се изнасяте-затова...

 

все пак сме автомобилен форум

не е много уместно тук да се коментират подобни въпроси

гледайте и си правете изводите за себе си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и какво все пак е решението на проблема? Българите да правим повече деца от турците и циганите и после да ги пускаме като тях сами да се оправят, т.е. да крадат и да просят? Всъщност не бих се учудил, вчера в Люлин едно българче - момиченце на около 10 г ми поиска 50 ст...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да всички искате да се изнасяте-затова...

 

все пак сме автомобилен форум

не е много уместно тук да се коментират подобни въпроси

гледайте и си правете изводите за себе си

-БЕЗ ЛОШИ ЧУВСТВА-ДОРИ И ФОРУМИТЕ ГИ ИМА ОТ ХОРА ЗАРАДИ ХОРА,СИГУРЕН ЛИ СИ ЧЕ АКО ОТ УТРЕ СЕ КАЗВАШ МЮМЮН И ПРЕЗИДЕНТ Е АХМЕД ДОГАН,ФОРУМА ЩЕ СЪЩЕСТВУВА...............АКО СИ ПРАВИМ ИЗВОДИТЕ САМО ЗА СЕБЕ СИ НИЩО НЯМА ДА СЕ ОПРАВИ smile183 smile183 smile183
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и какво все пак е решението на проблема? Българите да правим повече деца от турците и циганите и после да ги пускаме като тях сами да се оправят, т.е. да крадат и да просят? Всъщност не бих се учудил, вчера в Люлин едно българче - момиченце на около 10 г ми поиска 50 ст...

Според мен решението е в европейската и световна интеграция, в повишаването на жизнения стандарт, "забогатяване" :) на нацията, повишаване на процента на средната класа, защото в Швейцария и Германия етнически проблеми няма (няма и етнически партии).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за брадва.

който се прави на велик - на дръвника.

 

има и готини хора - работир съм и с турци и с цигани и не съм имал проблеми. Ебаваш ли се обаче с родината ми - майка ти жална....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....защото в Швейцария и Германия етнически проблеми няма (няма и етнически партии).

 

В заблуда си! Само преди седмица-две дадоха протести срещу ислямизацията на Германия. В Швейцария също има доста солидна националистическа вълна - по случайност имам позната живееща там и изпитваща го на гърба си. Същото важи и за Белгия (там дори искат да се дели държавата!). Накратко - това, че официално проблемите с етническите малцинства се покриват не означава че ги няма.

 

Искам да използвам и момента да помоля за по-кротки постове, че много ме сърбят ръчичките да заключа темата! Нямам нищо против всеки да изрази мнението си, но нека е в рамките на добрия тон! Предварително благодаря.

 

PS: Темата отива във "Всеки за всичко", че определено не и е мястото в "Интересни връзки".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....защото в Швейцария и Германия етнически проблеми няма (няма и етнически партии).

 

не, не, и във франция ама никакви проблеми няма етническ :mrgreen: изобщо не се колят в предградията на париж, не обръщат коли и не палят.. изобщо..

но това НЕ трябва да се толерира по никакъв начин - като не им харесва държавата ни - да си ходят в анадола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил краен в мнението ми относно тези 2 етноса в България - циганите и турците, но това клипче още повече нали масло в огъня.......БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете колко нови църкви се построиха последните години?-нула!

И колко от нас са дарили пари или нещо друго.

Една по-голяма църква в Смолян и преди това в Пампорово.

Живея до Южния парк,преди 7-8год. се започна църквата на ъгъла на Сребърна и Г.Делчев и сега е до никъде,сигурно сте я виждали повечето,които сте от Сф.

Какво чакаме,комунистите ли ,или другите дето са се надупили на Доган да я построят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете колко нови църкви се построиха последните години?-нула!

....

Живея до Южния парк,преди 7-8год. се започна църквата на ъгъла на Сребърна и Г.Делчев и сега е до никъде,сигурно сте я виждали повечето,които сте от Сф.

...

 

Съседе,

 

Хич не си прав! Разходи се и погледни през дупките на оградата и виж колко бетон е излят. Да, не се строи със скороста с която се строят блоковете, но определено се строи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.