Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2 2.0 TDI DSG - малки силови и оптични промени


Recommended Posts

Пускам тази тема приемайки съветите на колегите да направя тема за моите щуротии и гаври :lol: с Октавията ми ..... :mrgreen:

 

Та така: 05.2008 - пристига девствена от завода и попада в ръцете на Кумчо Вълчо, който и мисли хубави неща .... :mrgreen:

 

07.2008 - след изминати 10 000 км. се почна... :lol:

- POWER BOX - Steinbauer - резултат: 169 к.с. и 370 NM върт. момент.

 

008209365-big.jpg

 

08-09.2008 - поредното извращение - пристигнаха ми пластмасите. Ще трябва да ги слагам... :mrgreen:

 

- ПРАГОВЕ

 

008088355-big.jpg

 

- ДИФУЗЬОР И ПРАГОВЕ НА ЗАДНАТА БРОНЯ

 

008088141-big.jpg

 

- ХРОМОВА МАСКА И ВЕЖДИ, И КИЧОЗЕН ПРЕДЕН СПОЙЛЕР (...пени се, не пени се, ще..... :lol: )

 

008083909-big.jpg

 

- 10.2008 - СПОЙЛЕРА МЕ ДРАЗНИ ВЕЧЕ МНОГО, МАЙ ТАКА Е ПО-ДОБРЕ :mrgreen:

 

008387631-big.jpg

008387533-big.jpg

 

.. в главата ми се въртят някои нови идеи за визията отпред, но на пролет... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и със спойлера ми харесва - просто малко пренаселено сякаш става ;) Хубаво си се погрижил за колата - изглежда страхотно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,

супер е станала Октавията.Ще чакаме напролет нови итъпълнения по предницата :mrgreen: .

 

(лично мнение-ако отпред хрома стане всичко черно-ще бъде много по агресивна колата-така с хрома е стилна и изпъква-ако е черна ще е по назебелязана,но агресивна)

 

Май взех да дрънкам простотий! :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е колицата,продължавай в същият дух!!

 

ПО моя вкус отпред ако имитацията на решетка на Ауди стане черна ще е по добре и ако я няма и спойлера би седял добре,иначе става претруфена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.