Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хидравлика на кормилната уредба


john

Recommended Posts

Здравейте,

преди 3 месеца реших да проверя нивото на маслото в резервоарчето на хидравликата на кормилната уредба-беше малко мод нивото "Мин", естествено долях малко и всичко беше до там.

Вчера ми дойде на ум да проверя отново - оказа се, че пак е слязло нивото до същото положение за тези 3 месеца.

Не виждам никъде течове на масло, нито капки от масло отдолу.

Може ли да ми каже някой каква е вероятната причина за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "john" - Не съм убеден, но май ТЕ чака ремонт за към 350-400 лева на кормилната рейка..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента колата е в сервиз. Преди да е правено каквото и да е ми казаха, че повредата може да е от по "евтин" и по "скъп" вариант. Дано се размина "по тънко"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не звучи още толкова страшно

На служебната омега за 3 години съм и нялял поне 4-5 литра хидравлична течност. Познавам кога трябва да доливам по това че като навя почва да вие доста осезателно начи си иска масло и доливам . А и предполагам топло студено малко варира нивото се пак се свиват разтягат маркучи и кои знае още какво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "john" - Не съм убеден, но май ТЕ чака ремонт за към 350-400 лева на кормилната рейка..

 

За съжаление си прав - утре ще нося рейката на рециклаж :(

Избрах този вариант за по-удачен от покупка от автоморга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм ок с рейката - цялостен ремонт+смяна маншони + монтаж/ демонтаж + масло/1 л.G002000/+реглаж преден мост - всичко 302 лв. + 1 г. гаранция!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.