Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

!!! Браво !!!


malinko

Recommended Posts

Здравейте фенове и фенки на Шкода,

 

Аз съм пресен член на форума и понеже неможах да намеря подходяща тема да изкажа своите хвалебствия пуснах тази тема.

 

Та накратко искам да похваля отлично структорирания и поддържан форум smile162 .Благодарение на този факт и разбира се мъдрите съвети на останалите съфорумници давани в най-различни теми из форума аз успях да намеря отговори на всичките си въпроси (а те бяха много).

Резултата е че на 30-ти миналия месец си поръчах Шкода Фабия Комби 1.4ТДИ-ПД/80к.с. с разни екстри (първия ми чисто нов автомобил) и сега остана само мъчителното чакане.

Та това е .Още ведниж едно голямо БРАВО. smile126 smile126 smile126

 

П.П. Аз самия също съм голям фен на марката и след 10 годишна пауза отново се връщам към Шкода (с огромно нетърпение) и се надявам в най-скоро време да се запознаеме и наживо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile187 Щом форумът ти е помогнал, по хубаво от това няма. smile092 Всъшност една нова Шкода Фабия Комби може да е по-хубаво :mrgreen: Честито за колата :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че информацията във форума ти е помогнала да разрешиш проблемите.

За добре структурирания е прегледен форум можем само да благодарим на едминистраторите и модераторите. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, к'ва готина похвала за която са виновни всички, подвизаващи се тук!

Благодаря за хубавите думи и честито за избора ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави хора -хубав форум

Честито на новия колега,много щастливи километри с новото бижу :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега !!! Благодарим за похвалата и хубавите думи, честито поръчка, малко да я чакаш красавицата, скоро да дойде и винаги с усмивка и кеф да се наместваш зад волана и да и завърташ ключа.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

 

Дано по-бързо да дойде колата,че да споделяш и ти впечатленията си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за пожеланията.Като я взема със сигорност ще споделя впечатленията си, че и някоя снимка въпреки че всички знаеме как изглежда колицата. :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile187 smile159 smile179

 

Пореден член в нашето голямо семейство!

 

Добре дошъл и от мен колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за количката и добре дошъл във форума. Много да си я караш и да не ти опъва нервите :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile187 Добре дошъл и много хубави моменти с новата Фабийка !

 

въпреки че всички знаеме как изглежда колицата. :D:D

Всяка кола изглежда по различен начин с новият си стопанин ! Изглежда някак по щастлива ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега! Надявам се колата да те радва и да ти служи вярно. Радвам се, че форума ти е бил от полза при избора, дано и занапред не ни забравиш и да идваш на събори и/или срещи! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за отзивите. Честита да ти е новата красавица. Желая ти безаварийно от тук нататък.

А отговори тук дал господ. Този форум беше една от причините да си купя Шкода и е основната причина да не я продам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодаря за топлото посрещане и добрите пожелания.smile162

 

Сега относно колата има развитие:

 

Вчера от магазина ми се обадиха и ми казаха, че Шкодичката ми е пристигнала което ме изненада много (приятно разбира се) имайки предвид че са минали само 22 - 23 дни от поръчката (а аз се бях наточил да чакам до Декември). Днеска оправихме всички документи и остана да почакам една седмица за да ми дадът красавицата. smile103 smile103 smile103

 

П.П. Може би трябва да взема да ги похваля ЕТ в белия списък защото от служителите на фирмата (с които съм контактувал до момента) съм видял само добро и вежливо отношение към мойта личност. На всички въпроси от тях получих бързи, точни и компетентни отговори. Браво на тях и да продължават само така.

 

П.П.П. Извинявам се че пуснах тук този пост но неисках да отварям нова тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравиш за заснемеш получаването, аз като Вземах моята, един приятел снимаше с 8 МPix Nikon, много е интересно таблото като седнеш и видиш да пише - при моя случай беше 17 километра.

Но бъди внимателен с документите, за да сиспестиш евентуални ядове по-късно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравиш за заснемеш получаването, аз като Вземах моята, един приятел снимаше с 8 МPix Nikon, много е интересно таблото като седнеш и видиш да пише - при моя случай беше 17 километра.

Но бъди внимателен с документите, за да сиспестиш евентуални ядове по-късно...

сори за спама,но моята я докараха поръчкова на 36км,видимо гонена,мръсна,от вън и вътре,с изпилени гуми,посинели дискове и я върнах :!:

незнам какво са я правили,но ми дадоха друга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.