Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

некви дребни проблеми


biser.or

Recommended Posts

Прави ми от известно време впечатление, че когато спирам и съм със висока скорост се усещат силни вибраций на волана.. Знам че този проблем се дължи предимно на износени дискове.Тях ще ги сменя, но има ли вероятност да има нещо прецакано по самите супорти и от там да идва тоз проблем?Луфтове по предницата няма!!!

Аааа.. забравих :oops: Колата е бял фаворит с ловешка регистрация :mrgreen: :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто усещам как ще ми направиш оборот на свалените от моя Форман неща, а и аз ще си доразчистя мазето. Преди бях писал, но може да не си обърнал внимание - като ме удариха - дисковете и профилактиката на спирачката ми бяха на 1000км. като съм сменил едното бутало, а другото бутало си ми седи в кутийка още на Lucas щото си беше ок. Не си спомням вече самите супорти дали бяха в ремонтния кит или само маншоните смених ама все тая.

Така че ако си на 4х98 а ти май си - минавай и взимай всичко - дискове, апарати и накладки, супорти - даже ако имаме 2 часа може и да ги сменим на място. :) . За да не е даром, предлагам - за цената на едни нови дискове - по спомен - беше 35-40 лв. , не повече от 40.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто усещам как ще ми направиш оборот на свалените от моя Форман неща, а и аз ще си доразчистя мазето. Преди бях писал, но може да не си обърнал внимание - като ме удариха - дисковете и профилактиката на спирачката ми бяха на 1000км. като съм сменил едното бутало, а другото бутало си ми седи в кутийка още на Lucas щото си беше ок. Не си спомням вече самите супорти дали бяха в ремонтния кит или само маншоните смених ама все тая.

Така че ако си на 4х98 а ти май си - минавай и взимай всичко - дискове, апарати и накладки, супорти - даже ако имаме 2 часа може и да ги сменим на място. :) . За да не е даром, предлагам - за цената на едни нови дискове - по спомен - беше 35-40 лв. , не повече от 40.

Eeee. :evil:.Цяла седмица бях в София.И колата беше при мен.Можеше да я свършим таз работа с теб.Пък и от доста одавна не съм ти правил оборот. :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeeee,

ми "бийй по една шайба" като идваш насам, то вярно че няма време от глупости в работата .. Само трябва да намериш гсм с шайба :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.