Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За Иван Ставрев от "белия списък"


todor_velikov

Recommended Posts

Значи не съм вярвал, че има такива хора. Преди време бях "много доволен" от услугите за смяна на съединителя,тъй като нищо почти не разбирах от по-сериозни ремонти.Та както и да е, мисля даже, че съм писал и добри неща за него в белия списък,но сега категорично го пиша в ЧЕРНИЯ. Защо?-

ами защото, първо когато ми прави съединителя и ми наля 3 л масло в скоростите, ми избиха всички възможни семеринги, протече. Вчера отварях съединителя, защото почна да ми прави проблеми,да не вкл. и да е тежък,след демонтажа гледам и не мога да повярвам на очите си-на самата водеща втулка зад лагера беше увита ламаринката от стария ми лагер, който беше на парчета, долу на дъното на кутията, в тинята, образувала се от масло,феродо и боклуци, намирам още телове от притискателния диск,едното ухо на лагера и някакви дървени пръчици :roll: както и да е, лагера, сегашния ми, беше здрав, но притискателния диск беше окопан от него и изядени му ламелите с около 2- 3 мм. Викам чакай да видя и втулкта как е - изчистих я от греста, дето "майстора" беше наплескал и гледам втулката с доста сериозни издълбавания напречно и с дълбочина, може би 2 мм. Е и това да не го видиш,значи трябва хептен да си кьорав.

Така че, извод от цялата ситуация-КОЛЕГИ НЕ ХОДЕТЕ НА МАЙСТОРИ(освен ако не можете сами) ЗА ДА НЕ БЕРЕТЕ ЯДОВЕ ПОСЛЕ :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
КОЛЕГИ НЕ ХОДЕТЕ НА МАЙСТОРИ(освен ако не можете сами) ЗА ДА НЕ БЕРЕТЕ ЯДОВЕ ПОСЛЕ

 

Съгласни сме доста народ с това, и то не само от този форум..

:? :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я му дай адреса на тоя 'герой'?

 

Виж в Белия Списък, там го има. Надявам се, че след написаното по-горе, не го търсиш с идеята да си оправяш Октавията при него? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в Белия Списък, там го има. Надявам се, че след написаното по-горе, не го търсиш с идеята да си оправяш Октавията при него? :mrgreen:

Ми не, всъщност се чудех дали да го 'вразумя' малко, ама взе че ми дойде друга идейка :idea: Скрита камера или да му спретнем едни "Господари на ефира", по-конкретно прятно му е Мавриков, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адреса на сервиза, където работеше преди 3 г. е- ПГТЕ "Хенри Форд" ,задния вход и още работи там,

даже днес като минах, гледам беше качил на крика една 120-ка.

 

А относно господарите, не мисля че ще има полза, написах просто за случилото се за да няма и други пострадали :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.