Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. събор 2009 [Соколски Манастир]


Хашек

Recommended Posts

Привет от Горна Оряховица ! От скоро започнах да влизам във форума и сигурно ще прескоча до Соколския Манастир :) Само малко не ми е ясно с нощувките как седят работите . Ако може да поясните ще съм ви благодарен :-k

 

... просто чети внимателно ;)viewtopic.php?f=19&t=13166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    22

  • bega4kata

    17

  • Хашек

    15

  • PRR

    13

Най-много писали в темата

Извинявам се . Прочетох я цялата , изглежда съм пропуснал . smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко човека и за колко дни. Защото имам и други заявки и евентуално ще резервирам още едно семейно хотелче в Етъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек искам да те попитам , защото не се знае дали няма да изскочи някое препятствие . Ако дойда петък вечер мога ли да си платя(наема) стая на място в манастира ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек искам да те попитам , защото не се знае дали няма да изскочи някое препятствие . Ако дойда петък вечер мога ли да си платя(наема) стая на място в манастира ?

[-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то просто в манастира вече няма места. За 1 легло примерно може някъде да те вкарам, но без гаранция.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, заедно с колегата BlackPearl посетихме заветното място и успешно транспортирахме 36бр. европалети, които ще бъдат използвани за издигане на "стейдж" за ДиДжея и музикантите по време на вечерните партита, както и за награждаването на 3-ти май.

post-12-138453083995_thumb.jpg

post-12-138453084007_thumb.jpg

post-12-138453084019_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Футболна злополука :) !

Даже днеска към 17ч. махнах лепенката-но нямам снимки без нея: :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и на двама ви :smt017

Ей мишок,няма да лъжеш.Сигурно си объркал газта със спирачката и си играл 1 нос на волана :mrgreen:

Или нещо си ядосал жената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и на двама ви :smt017

Ей мишок,няма да лъжеш.Сигурно си объркал газта със спирачката и си играл 1 нос на волана :mrgreen:

Или нещо си ядосал жената

 

Или е ядосал Миро smile115

 

PS: А как се точа за тоя събор ... а като знам, че пак ще съм само за един ден ](*,) :smt034 smile088

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве тва бялото сняг ли smile020 :?: Или нещо от снимката ...

 

а като знам, че пак ще съм само за един ден ](*,) :smt034 smile088

 

Прекаляваш вече smile106 . Ше има наказателни точки smile001 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Браво за палетите. Ще се изкъртя от кеф тази година... както всички останали :smt004 \:D/

 

и си играл 1 нос на волана :mrgreen:

:lol::lol::lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да пусна един офф(после, ако ме нагъне някой мод, ще се опрадвам, че съм видял от Коко :lol: smile001 ).

 

Някой от софийската група ако смята да пътува за Сокола на 30 април да драсне едно ЛС, евентуално да пътуваме в пакет. Смятам да тръгна по някое време сутринта :). Сори за офтопика, ако смятате, че не му е тук мястото - трийте smile159.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пичове... Приемате ли един с Октавия, дето си отложи пътуването зад Атлантика...заради събора smile027 Пепи, надявам се да се засечем на 01.05

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пичове... Приемате ли един с Октавия, дето си отложи пътуването зад Атлантика...заради събора smile027 Пепи, надявам се да се засечем на 01.05

 

Стискаме палци smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.