Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. събор 2009 [Соколски Манастир]


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 241
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    22

  • bega4kata

    17

  • Хашек

    15

  • PRR

    13

Най-много писали в темата

За надъхване...

 

[attachment=0]stikeri_09.jpg[/attachment]

 

Всъщност синьото си е точно синьо, не е като това, дето го гледате... :roll: :lol::lol::lol:

Не се вижда картинката :-k .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, както каза Миро- синьото да е истинско синьо -а не такова бебешко! :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!!! =D> Надявам се да има за всички :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!!! =D> Надявам се да има за всички :smt017

 

Аз пък се надявам да не стигнат - това ще значи, че събора е бил наистина многолюден smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Готин стикер!

 

офъфъ - Жал ми е още да си отлепя миналогодишния :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да не си напрайме и няколко знамена да ги развеем на Сокола. Знамената от мен -идеите от вас.

Моето предложение е нещо такова с размери 50/120

 

011098586-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Готин стикер!

 

офъфъ - Жал ми е още да си отлепя миналогодишния :lol:

Гога, не е нужно да го махаш! Ще трупаш стикери. Дано да напълня цялото стъкло на всичките ми Шкоди!!!

 

Що да не си напрайме и няколко знамена да ги развеем на Сокола. Знамената от мен -идеите от вас.

Моето предложение е нещо такова с размери 50/120

 

011098586-big.jpg

Аз предлагам да има вкючен и трибагреника по някакъв начин и може би нова темичка! Идеята ми харесва. И флага да е голям smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да не си напрайме и няколко знамена да ги развеем на Сокола. Знамената от мен -идеите от вас.

Моето предложение е нещо такова с размери 50/120

 

011098586-big.jpg

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A едно такова?

Идеята е много хубава но е малко незаконна

справка ЗАКОН за държавния печат и националното знаме

Недопустимо е използването на националното знаме за фирмена реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен националното знаме не трябва да се променя и него ще го боднем някъде до знамената на шкода клуба. В материалите от Докси и от ЕТ повечето знамена сякаш са бели , но не съм се заглеждал с подробности. Има още малко време да избистрим модела и на който се спрем - той ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично се надявам да домъкна изгнилите кокъли на синия звяр, но всичко зависи от това как ще почивам,че то в хотелския бизнес нещо са скарани с почивните и празнични дни, но това е друга тема на разовор.относно трикольора съм за.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като "специално издание" на събора ще се предлага стикер от Соколски 2007г., който срещу две левчета всеки ще може да си закупи.

 

Ето го и него:

post-12-138453080338_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За надъхване...

 

post-2864-138453066644_thumb.jpg

post-24-138453080447_thumb.jpg

post-24-138453080451_thumb.jpg

post-24-138453080454_thumb.jpg

Придържал съм се към вече утвърденото миналата г. "запазено лого" на събора, а също и към двуцветната схема, за да да се запази цената непроменена.

Миро, ако остане синия вариант, кажи на печатницата да използват цвят "Pantone Reflex Blue" или дори още по-тъмносин пантон, иначе по-светъл син цвят ще се "бие" със зеления. Ако пък се спрете на друг вариант веднага мога да изпратя съответния оригинален файл, подходящ за печат.

Поздрави!

post-24-138453080343_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, дано да са станали хубави - ако ми беше споменал за "синята идея" по-рано, щях да се включа със съветите навреме... напоследък нямам възможност да следя подробно форума, та съм пропуснал развитието на тази тема през последната седмица. Съжалявам, че освен с идеята не можах да се включа по-рано и в реализацията, обаче както вече споменах имах проблеми с домашната техника, а служебната ми е забранено да ползвам за външни проекти.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Горна Оряховица ! От скоро започнах да влизам във форума и сигурно ще прескоча до Соколския Манастир :) Само малко не ми е ясно с нощувките как седят работите . Ако може да поясните ще съм ви благодарен :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.