Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. събор 2009 [Соколски Манастир]


Хашек

Recommended Posts

a какъв му е опитът? и какви права има?

Ти да невземеш да доидеш пак с някакъв FIAT

 

ще е половинчато като вашите, може да намине и нещо талянско, ако не мине котка път. smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    22

  • bega4kata

    17

  • Хашек

    15

  • PRR

    13

Най-много писали в темата

До сега нито ведъж несъм присъствал на някой от тези национални събори, но тази година твърдо съм решил да дойда на тази прословута поляна :smt032 Знам , че ще се забавлявам и то 3 дни smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не казва тая година ще има ли хора на палатки ?

Ако е хубаво времето и съм без детето аз мисля да опъна една палатка , надявам се до пловдивската група ;) миналата година те бяха най-слинитъе кънпингари :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз спах в манастира миналата година ма тая смятам да съм на палатка, защото със москвичите като бяхме на Копринка бях на палатка и спах прекрасно, дано времето да е хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със сигурност, ще нося палатка, така че... от времето зависи наи-много дали ще се ползва ... Понеже, за първа година , ще идвам.. как стои въпроса с нощувките, ако все пак времето е кофти и не става за палатки... ? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме интересува същия въпрос-какви са цените за нощувки съответно в хотела,манастира или на палатка?Има ли входна такса?Колко места за спане има осигурени?

Проблема ми е, че до последно няма да знам дали ще идвам, тъй като тогава съм в сесия.Дано се наредят нещата. \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са от порядъка на 10-12 лева на вечер в манастира.

Мирослав-Хашек е запазил и друг хотел-но там незнам какви са цените-но едва ли ще са повече от 20-25лв на вечер.

Има места за всички-САМО ЕЛАТЕ!

Около 10 лева ще е таксата за събора-това е такса за да могат да се покрият разходите по организацията,стикери,купи и тн....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година планирам и аз да дойда. Вероятно няма да е с Шкодата, а с Голямото сиво нещо... Бъдещето ще покаже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 10 лева ще е таксата за събора-това е такса за да могат да се покрият разходите по организацията,стикери,купи и тн....

Таксата на човек ли е или на кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Мирослав-още не е съгласувано.

В смисъл трябва да се изчислят разходите по събора които не са малко! А именно:

-купи и грамоти;

-печатане на програма за събора-ДВДта със Соколски 2008,Стикери на Соколски 2009

-хореография и друга програма сме замислили (скромна)

 

Може би ще остане по 10лева на автомобил-мин година бяхме 36 автомобила,тази очаквам поне 50.......

Евентуално може да има по 2 лева такса на участник(шофьор или придружител),за да се покрият разходите.

2лева не мисля да са проблем за някой?

 

А за "колегите" с другите автомобили-всеки е добре дошъл,но ще бъдат разположени ИЗВЪН поляната и огражденията,където ще са Шкодите! (все пак е Шкода събор) smile113

 

Поздрави!

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа тази година ще има по-силно присъствие от Русе - визирам себе си :-) Жив - умрял идвам. От мен ще е фотоматериала след това :-)

 

Вземи се обади по това време, че да се включиш към нашата групичка. Сам не е интересно да се пътува :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настъпилите промени със сливането на празничните 01 май и 06 май и оформящите се 6 официални почивни дни предполагат по-масово участие в събора. В този случай неизвинени отсъствия не се приемат :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настъпилите промени със сливането на празничните 01 май и 06 май и оформящите се 6 официални почивни дни предполагат по-масово участие в събора. В този случай неизвинени отсъствия не се приемат :mrgreen:

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настъпилите промени със сливането на празничните 01 май и 06 май и оформящите се 6 официални почивни дни предполагат по-масово участие в събора. В този случай неизвинени отсъствия не се приемат :mrgreen:

 

А въпросното сливане на празниците, дали, например, няма да доведе и до удължаване на събора с още един ден - до 4 май. Или вече е малко късничко за подобно предложение :-k?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настъпилите промени със сливането на празничните 01 май и 06 май и оформящите се 6 официални почивни дни предполагат по-масово участие в събора. В този случай неизвинени отсъствия не се приемат :mrgreen:

 

А въпросното сливане на празниците, дали, например, няма да доведе и до удължаване на събора с още един ден - до 4 май. Или вече е малко късничко за подобно предложение :-k?

Гога що да е късно бре. Стига да се вземе решение и да няма други спънки. Остават точно 2 месеца за размисъл и за премахване на текущите или непредвидимите ангажименти. Пък и някой от колегите автопоход беше предложил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога що да е късно бре. Стига да се вземе решение и да няма други спънки. Остават точно 2 месеца за размисъл и за премахване на текущите или непредвидимите ангажименти. Пък и някой от колегите автопоход беше предложил.

 

Ами нека тогава помислят колегите и, най-вече "гуруто" :P на събора :). Според мен, стига да няма някакви пречки, никой не би имал нещо против да прекара още един ден в приятна компания на чист въздух, особено щом водещ на хепънинга ще е DJ Blacky smile159 \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предложил удължаването да го оставим на волна програма. Който иска да остане - ОК. Мисля, че от манастира надали ще откажат на тези които искат да останат. Но официално събора да си остане както е планиран!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предложил удължаването да го оставим на волна програма. Който иска да остане - ОК. Мисля, че от манастира надали ще откажат на тези които искат да останат. Но официално събора да си остане както е планиран!

Не трябва ли да се съгласува с манастира за тези който ще нощуват

в него :?: все пак може на за следващия ден да има резерваций

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Значи "официалната" част предлагам да приключи на 3-ти на обяд, когато ще стане награждаването и раздаването на купи и грамоти, после който иска може да остане за 4-ти - на място ще можем да си удължим резервациите.

 

Само времето да е с нас... smile060

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.