Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. събор 2009 [Соколски Манастир]


Хашек

Recommended Posts

:smt004 Гледам темата се е разрастнала \:D/

 

Тази година колеги ще бъде ...ИЗКЪРТВАЩА!

 

Подготвили сме много изненади, DJ (Аз) ще бъде на ниво, ще има и ........ айде няма да издавам, че няма да е интересно.

 

Найстина си заслужава да се посети това мероприятие! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    22

  • bega4kata

    17

  • Хашек

    15

  • PRR

    13

Най-много писали в темата

Само казвам, че този път организация и хореография ще са на още по-високо ниво! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, ние скоро ще започнем с подготовката.

Дано само има работа, че да мога да съчетая с минаване през Габрово за да оставим някои неща на Сокола от сега :).

От вас уважаеми колеги (Бургас) се иска само да ни удостоите с присъствието си ! :smt004

 

Аз пак почвам с пропаганда за посещаемост! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм нов тук както и нов притежател на Шкода :D искам да попитам ще има ли някаква организация за патуването за събора защото на новите като мен ще е по-лесно. Примерно от София да се каже на 30 се тръгва от еди къде си в еди колко си часа който иска да не закъснява и така.... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,скоро не съм влизал във форума(малко проблеми).дано да се съберем повече коли от миналата година.още като си тръгнах от събор 2008 от тогава чакам събор 2009тръпката е неописуема.само дано да няма дъжд като миналата година че малко е неприятно :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,скоро не съм влизал във форума(малко проблеми).дано да се съберем повече коли от миналата година.още като си тръгнах от събор 2008 от тогава чакам събор 2009тръпката е неописуема.само дано да няма дъжд като миналата година че малко е неприятно :smt004

То май само който незнае той не тръпне за голямото събитие. А иначе и дъжда не може

да попречи на невероятната обстановка и пак ще се избухва \:D/ :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Бургас! Аз също съм нов. С голямо удоволствие ще дойда. Само кажете има ли някакви изисквания и какво трябва да направя за да мога да присъствам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от Бургас! Аз също съм нов. С голямо удоволствие ще дойда. Само кажете има ли някакви изисквания и какво трябва да направя за да мога да присъствам?

 

Да дойдеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да прегледаш раздел СРЕЩИ-да видиш в Бургас кога имат срещи колегите! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче трябва да дойдеш с Фелата \:D/ , че иначе колегата Redline__ ще бъде много строг! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче трябва да дойдеш с Фелата \:D/ , че иначе колегата Redline__ ще бъде много строг! :smt004

да не стане да бия толкова път и вие да не ме пуснете да купонясвам с вас smile159 или да ме smile037

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче трябва да дойдеш с Фелата \:D/ , че иначе колегата Redline__ ще бъде много строг! :smt004

да не стане да бия толкова път и вие да не ме пуснете да купонясвам с вас smile159 или да ме smile037

 

Просто колегата Redline__ любезно ще те напомни да не си оставяш колата в оградената част на поляната, освен ако не е Шкода. Той има опит от миналата година :lol:

 

Коко, smile159 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа тази година ще има по-силно присъствие от Русе - визирам себе си :-) Жив - умрял идвам. От мен ще е фотоматериала след това :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче трябва да дойдеш с Фелата \:D/ , че иначе колегата Redline__ ще бъде много строг! :smt004

да не стане да бия толкова път и вие да не ме пуснете да купонясвам с вас smile159 или да ме smile037

 

Просто колегата Redline__ любезно ще те напомни да не си оставяш колата в оградената част на поляната, освен ако не е Шкода. Той има опит от миналата година :lol:

 

Коко, smile159 !

а какъв му е опитът? и какви права има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a какъв му е опитът? и какви права има?

Ти да невземеш да доидеш пак с някакъв FIAT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.