Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. събор 2009 [Соколски Манастир]


Хашек

Recommended Posts

Евала на всички, които са се потрудили за организацията на този събор-всичко беше :smt017 . Поздравления и на колегата BlackPearl за атрактивния коментар на Междене по време на състезанието с конусите smile169 , също така и за burziqvlak, който се погрижи да не остане грам асфалт на пистата smile168 Колега, много добро каране на една добра кола (не знам дали си станал 1-ви, но водеше до един период от време). Та имам няколко въпроса- 1.Какво стана с момчето със 120-ката, на което му се скъса "нещо си" по време на състезанието? Дано да се е прибрал успешно и с колата. 2. На кого е русенския Супърб 2? Поздрави на всички и отново БРАВО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    22

  • bega4kata

    17

  • Хашек

    15

  • PRR

    13

Най-много писали в темата

Супер яко изживяване : ) Всичко беше на ниво \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Миро-един страхотен човек ! Браво на всички,които дойдоха и се забавляваха...Като за 1-ва година смело мога да кажа,че съм възхитен,и приятно изненадан от задружността на Шкодаджиите. Имаше доста хора с камери и фотоапарати,с интерес чакам мат'рялите..

 

smile194 smile119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана страхотен събор, вижда се че всяка година е по яко и с повече хора, и всичко това благодарение на организаторите най-вече! Браво! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тъкмо се прибрах, беше много добре подготвено всичко , сега ще подготвя материалите който съм снимал и ще постна линк-че

burziqvlak - има нещо твое в мен забрави го на пейката , на някоя среща ще ти го донеса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно събитие, страхотни хора, страхотна организация. Който посети това мероприятие още дълго няма да може да мисли за друго освен за шкоди, приятели ,запознанства и много прекрасни мигове прекарани на поляната. Разградската група се прибра благополучно без никакви перипетии и след обработване на снимките и видеото ще има кино.

Специален поклон пред Миро и Искрен и може би още някои за които не разбрахме за организацията, отделеното време , а може би и нерви за да можем всички ние да прекараме няколко незабравими дни!

smile119 smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички, и най вече на организаторите, всичко беше

 

ОСТРООО!!!

 

:smt017 :smt017 :smt017 Най-вече острооооооооооооооооооооооо! :mrgreen:

Майтапът настрана, шапка свалям на Миро и хората около него за цялата самоотверженост, с която бяха организирали всичко! smile126 Купонът беше на 6, компанията също, само дето още ме е яд че нямаше как да остана за Междене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на организаторите !!! smile119 Невероятни хора - невероятен купон :arrow: невероятен събор :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално преживяване! Благодаря на Миро и Искрен ( остроооооооо ) за чудесната организация. Айде бързо да идва 2010 :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално изживяване. Супер организация. Диджея беше №1 (ама той си го знае). Едно голямо smile126 за всички организатори и дейни участници в събитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо smile126 за всички организатори и дейни участници в събитието.

Сред дейните участници не може да не се спомене и хлапето ти, специални поздрави на малкия разбойник и бъдещ шкодаджия smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.