Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. събор 2009 [Соколски Манастир]


Хашек

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Малко раничко, ама да ви надъхам малко...

 

Днес резервирах нощувки в Соколски Манастир + един хотел в Етъра 3 звезди за дати:

30.04.2009 - 01.05.2009 - 02.05.2009

 

Понеже 1 май е официален празник и се пада петък, си позволих отсега да забия тези дати. Идеята за по-късно през май не е сполучлива, защото ще има студенти срещу сесия и абитуриенти.

 

Пишете, ако имате някакви съображения или предложения.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    22

  • bega4kata

    17

  • Хашек

    15

  • PRR

    13

Най-много писали в темата

уф, ами ние дето работим в сферата на обслужването и по празниците най ни таковат таковата .. :| ама тъй де, ай дано да имам късмета да дойда тая година поне... не искам трети път да изпускам... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмата ще е идентична както на Соколски 2008!

 

ПЕТЪК-откриване и подреждане на участницитеПосле разбира се избухване на поляната.

 

СЪБОТА-ще бъде писта Междене и другите състезания(майсторко) и каквото измислим дотогава.Вечерта разбира се избухване пак на поляната!

 

НЕДЕЛЯ-гласуване и награждаване......и :cry: закриване на събора!

 

Това са мой предвиждания за програмата.С други думи само нахвърлям какво ви чака.Иначе дотогава има доста време и разбире ще направим така,че събор 2009 да е още по-готин от 2008-нали трябва да се развиваме все пак! :mrgreen:

 

joeless-Събота и Неделя ще те очакваме,надявам се имаш готини колеги,който да те заместят?

 

Очаквам колегите от БУРГАС и РУСЕ ;) -да се отсрамят догодина :)

 

Както казват DJ Blacky и DJ Чичи Мичи-ОСТРОООООООО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмата ще е идентична както на Соколски 2008!

 

ПЕТЪК-откриване и подреждане на участницитеПосле разбира се избухване на поляната.

 

СЪБОТА-ще бъде писта Междене и другите състезания(майсторко) и каквото измислим дотогава.Вечерта разбира се избухване пак на поляната!

 

НЕДЕЛЯ-гласуване и награждаване......и :cry: закриване на събора!

 

Това са мой предвиждания за програмата.С други думи само нахвърлям какво ви чака.Иначе дотогава има доста време и разбире ще направим така,че събор 2009 да е още по-готин от 2008-нали трябва да се развиваме все пак! :mrgreen:

 

joeless-Събота и Неделя ще те очакваме,надявам се имаш готини колеги,който да те заместят?

 

Очаквам колегите от БУРГАС и РУСЕ ;) -да се отсрамят догодина :)

 

Както казват DJ Blacky и DJ Чичи Мичи-ОСТРОООООООО!

има предложение в неделя автопоход до бузлуджа,че има паркинг за всички коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами-тя програмата ще се изясни месец,да не кажа седмици преди събора.Доста е рано за това-а и в неделя повечето колеги си тръгват раничко(поне на 2008 беше така)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами-тя програмата ще се изясни месец,да не кажа седмици преди събора.Доста е рано за това-а и в неделя повечето колеги си тръгват раничко(поне на 2008 беше така)!
smile110
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

 

Малко раничко, ама да ви надъхам малко...

 

Днес резервирах нощувки в Соколски Манастир + един хотел в Етъра 3 звезди за дати:

30.04.2009 - 01.05.2009 - 02.05.2009

 

Понеже 1 май е официален празник и се пада петък, си позволих отсега да забия тези дати. Идеята за по-късно през май не е сполучлива, защото ще има студенти срещу сесия и абитуриенти.

 

Пишете, ако имате някакви съображения или предложения.

 

Поздрави

 

 

Пак съм си надъхан както и за тази година, пак съм сигурен от сега УЖ че ще дойда, както бях... още ми държи влага, че не успях :cry:

Ако е рекъл Господ, съм на линия догодина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек, а проучи ли как стои в момента въпросът с поляната? Понеже Радо (Frysco) наскоро ми се оплака, че се опитал да ползва по-късно същото място за Лада-събора, но от манастира били я оградили и не допускали вече коли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо!

Преди около 3 седмици приятели ходиха до Габрово и посетиха Сокола-казаха,че през деня е отворено,а само вечерта се затваря,явно за да не влизат вандали (както на 2008 онези мишоци който се мислиха за рацери)!

 

Полянката ще е на линия за нас.А даже и да са я затворили-за нас ще я отворят-все пак стари познати сме им!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод поляната - дядо поп :mrgreen: миналата година обясни, че я ограждат с цел, именно, да не влизат рацери-вандали. За нас не би трябвало да правят проблеми, даже напротив :).

 

П.П. Оф как ми се ходи пак на събор!!! :mrgreen: Тази година беше уникално, догодина трябва да е още по-хубаво! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година и аз съм на линия. След Шкорпиловци съм много въодушевен да се саберем малко по- масово.

Готов съм да помагам с каквото мога относно организацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ще ми изядеш хляба като DJ :mrgreen: !

 

Ти ела докарай сребристата красавица,а другото е лесна работа! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакам събора, макар че нямам какво да показвам, е истинско удоволствие да присъствам на вашите събори :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакам събора, макар че нямам какво да показвам, е истинско удоволствие да присъствам на вашите събори :D

Ти няма какво да покажеш, но има какво да видиш... и удариш отзад :lol: !

 

2009та ще се ИЗБУХВА СКАНДАЛНО!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръж се СОКОЛЕ Шкодите идват. Почти е сигурно че ще съм там, все пак има доста време. Иначе с каквото мога ще помагам нямате грижи, само звъннете!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А , тоя път не! Ракията отлежава! Ама да не чуе дявола -цък Заключ. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път колегите от Русе няма да пропуснем :D Ще се подготвим отрано. И както сега си пишем тук така докато се усетим ще мине времето и ще сме на поляната до манастира.... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така-дайте да заформим избухване от рано и да надминем мащабите на събор 08-нали трябва да се разрастваме всяка година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.