Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. събор 2009 [Соколски Манастир]


Хашек

Recommended Posts

Какво лошо време, няма да има лошо време, Бургаската група сме предвидили тиган и олио, ако вали много ще пръска олиото (обаче вярно че го дават да е гадно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    22

  • bega4kata

    17

  • Хашек

    15

  • PRR

    13

Най-много писали в темата

Бургаската група сме предвидили тиган и олио, ако вали много ще пръска олиото (обаче вярно че го дават да е гадно)

 

За да не пръска олиото, мога да ти предложа стар ресторантски трик - вместо олио вземи маргарин Калиакра обикновен, ама само тая марка, не някоя друга, тя единствено не пръска в тигана, а нещата, които са сготвени имат вкус на масло, картофите и гъбите стават невероятни.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не вали, а само да превалява :D

 

Мисля си, че няма да е лошо да изнамерим един тример за косене на трева и да поокосим района където ще бъдат шатри, маси, дансинг и т.н. Миналата година тревата беше височка и като се намокреше, 15 минутна разходка по нея се равняваше на 5 минутно джапане в река :D

Между другото - колегата Black pearl намери индивидуално решение на този проблем, но още го бъзикат заради това :D

Добре ще е този път решението да е по-глобално.

 

Аз имам тример Бош, но е прецакан и още не съм измислил как да го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно тревата, и нейното косене. Защо не се обадим на някоя кравеферма да пусне стадо говеда на поляната да поработят по въпроса 2 дни преди събора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по случая за очакван дъжд на събора се обзаведох с 4 броя дъждобрани тип пончо от JYSK до ХИТ-а в Младост. Масрафа ми е 16 кинта за 4 бр. размер 130Х200 см.

 

Поздрави.

Това от какъв род магазин е?Т.е във Варна откъде мога да си взема дъждобрани?В Метро дали ще има???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по случая за очакван дъжд на събора се обзаведох с 4 броя дъждобрани тип пончо от JYSK до ХИТ-а в Младост. Масрафа ми е 16 кинта за 4 бр. размер 130Х200 см.

 

Поздрави.

Това от какъв род магазин е?Т.е във Варна откъде мога да си взема дъждобрани?В Метро дали ще има???

 

В Практикер и в Бриколаж има,горе долу на същата цена,ама се късат за няколко дни носене.Иначе читавите дъждобрани са в магазините за планинска или рибарска екипировка,ама са цифра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ,че не знаеш ,че влизам в едно сайтче..на метеоролози... smile106

Ще ти махам от/под дъждобрана! :mrgreen:

По това време е нормално атмосферата да е лабилна,като точно в този район по това време вали шповечко!Но като се сещам за по миналата година ...тогава капнаха няколко капки...!Обаче за тази ще е кофти,но това че го казвам ,не означава че съм песимист-просто трябва в планината да си облечен подходящо! smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по случая за очакван дъжд на събора се обзаведох с 4 броя дъждобрани тип пончо от JYSK до ХИТ-а в Младост. Масрафа ми е 16 кинта за 4 бр. размер 130Х200 см.

 

Поздрави.

Това от какъв род магазин е?Т.е във Варна откъде мога да си взема дъждобрани?В Метро дали ще има???

 

JYSK е като Практикер, Бриколаж и Метро(без хранителната част) - мебели, оборудване за къмпинг, завивки и пищимали, спортни стоки и секва дребна гад, свързана със гореизброеното. Има го в София, Търново и Пловдив. Иначе навсякъде където има секции за къмпинг, лов и риболов би следвало да има дъждобрани.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми дайте да го правим лятото или септември тоз събор...като ще вали на 90%всяка година-малко е тъпо

не ме нападайте-знам че се събират по това време мн.поч.дни и т.н. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси песимистите ! Аз се готвя за слънце. smile168

PVV 2 от шапките май са мои да ти кажа, т.е. разбирай плащам на място и не приемам неща от типа " Ама не са ми за продаване". Ако случайно не са ти за продаване, моля те издири 2 броя за колегата ти Алкохол. Нищо че съм от София. Ще си ги платя. Искам сина ми (бъдещ сериозен почти 9 годишен Шкодаджия) да си има такава шапка. Моля те. smile163

 

ПС.- Сами, да ти кажа само..... кило и 1/2 Троянска сливова, ама истинска (дето не боли глава от нея) нося. Ако го пропуснеш, твоя си работа (с тия твои идеи за лято, септември и други видове нападки) smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да дойда бе!

Просто предлагам да се помисли за други години.Все пак е събитие,което 100% се осъществява на вън.Защо трябва да мръзнем като мокри кокошки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да дойда бе!

Просто предлагам да се помисли за други години.Все пак е събитие,което 100% се осъществява на вън.Защо трябва да мръзнем като мокри кокошки ;)

 

Има логика в това и може да се помисли сериозно по въпроса! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това от какъв род магазин е?Т.е във Варна откъде мога да си взема дъждобрани?В Метро дали ще има???

 

Аз си взех от Бриколажа - по 2,5 лв. Да тънки найлонови са, но идеята е да изкарат събора / и то ако се наложи / .

Плюс това си взех / пак от там/ и едни гумени ботушки :lol::lol: за 12 лв. smile001 ей така за всеки случай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с дъждобрана ще предпазиш тялото,ама ако вали 1-2 дена и тая поляна стане като блато smile022 -тогава ни огън може да запалиш,ни маса да опънеш( тя ракията може и на крак да се пие) ама кофти работа.Апък съм накупил едни наденички за скара,да не се наложи да ги правя на газовия котлон. smile078 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига сте се притеснявали за времето,каквото и да е ще си изкараме добре.

Да се подготвиме за дъжд,пък може да е слънчево,планина е все пак,нищо се не знае.

Какво да кажем тези,които ще сме с жена и деца,да се откажем ли? smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стига с това време.

Надяваме се да не вали , но и да вали - от нас си зависи как ще си прекараме времето на поляната.

 

Аз от една седмица не мога да спя.

Само за това мисля. Правя списъци за багажа. Взех винетка, автомивка.

От вчера колата ми е в тестов период по улиците на София...

Изобщо нямам търпение вече.

 

Хайде дайте малко ентусиазъм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за мене не се притеснявам,ама ще водя жената и децата.Ако вали нали се сещате че малките ще се побъркат от скука.Тя мойта е ясна: -ракии,салати и лафче с колегите smile159 ,ама нали сме семейство.Пък жена ми е бивша стрелкиня и още си носи оръжието. smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудовището е готово за път след шест месеца упорит труд по него.

Вече го изпробвах на дълъг път - единствения по-сериозен недостатък е свойството да пресушава бензиностанции :D:D:D ...

В петък, живот и здраве, тръгвам с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За прогнозата пък имам информация от метеорологична станция Габрово (междене), че евентуално се очакват салби моментни превалявания.

Лично аз мисля,че времето ще е хубаво!

 

И докато други обсъждат ландшафта и селската инфраструктура както и ловните си способности, някой закараха на Сокола ето това:

 

011882221-big.jpg

 

Благодарение на Г-н Кристиан Анчев (отдел маркетиг в Приста Ойл), имаме удоволствието да използваме шатрата в дните на събора съвсем безплатно! (размери 8м дължина/6.43м/3м височина)

Освен това благодаря и за съдействието и осигуряването на награди (масла,тениски и тн) като допълнение към купите!

(разбира се всичко това нямаше да е реалност без участието и кореспонденцията с г-н Анчев на бат Миро (Хашек) )

 

Той по-късно ще пусне снимки,че то бяха едни премеждия днес цял ден си .........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.