Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Веждички...


Tafkata

Recommended Posts

Днес правихме алфата на един приятел и намерих тези вежди в багажника му. Момчето ми ги подари, но не знам дали да ги сложа. По принцип ми харесва как стоят, но ще трябва да ги пребоядисам за да са същия цвят като Фабията.

Ще се радвам ако дадете съвет или ми кажете някакъв по- добър вариант за да "намръщя" физиономията на шкодата.

15102008%28001%29.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще си намериш беля-като ги сложиш и между тях и калника ще се събира вода и скоро ще разбереш че калниците са ти проядени от ръжда.От собствен опит ти го пиша,пък ти решавай дали да си намръщен или засмян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ставаше дума за "веждите" пластмасовите триъгълници върху фаровете. Не давам съвети щото аз не ги харесвам. Оригиналния вид си е най добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина е за фаровете ,моля за извинение,но и тези вежди не ги харесвам ,а и мисля че щом се закрива част от фара ,то и някакъв процент от светлината се губи,а всеки иска да вижда по-добре нощем при пътуване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай ги ако ти харесват как стоят. Само ,че им "удари" една боичка с цвета на колата да е по красиво ! ;) Аз имам също веждички но са по дълги от твоите така като гледам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тафка, препоръчвам конкретно тези вежди да вземеш и ти да ги подариш на някого :mrgreen:. Ако бяха по-дълги(разбирай по дължината на целия фар), може би щяха да изглеждат добре, но така не ми изглежда завършена муцуната на фабияна ;) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стоят много добре Тафка.

Може би защото просто не са за този автомобил.

Не са лоши-но изглеждат недовършени в този си вид(линията не е завършена).

Лично мнение. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тия веждички нещо стават тунинг мания, но ... мен определено не ми харесват. От друга страна такива се продават специално за временно каране в страни с обратен волан (примерно Англия). Т.е. целта им е да покрият фара за да не заслепява...

 

Абе накратко освен гъзария (при това малко тип Пернишки тунинг) имат само минуси. Но ако на теб ти харесват - слагай ги. Все пак ТИ караш колата и е важно ТИ как я харесваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.