Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

надлъжни релси


turbobiit

Recommended Posts

здравеите колеги.искам да си монтирам надлъжни релси на тавана.за целта от каде мога да се сдобия с тях и как стажа монтжа им.и за да не пускам друга тема кажете ми как се сваля задната броня за монтав на теглич и има ли изведена букса за светлините на ремаркето,защото в опътването пише че при прикачено ремарке,пускаики мигач трябва да светнат 2 лампи на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, наскоро в иБей видях такива надлъжни релси за Октавия 2 - комби. Не знам дали се предлагат нови такива, но предполагам в някои от оторизираните сервизи по артикулен номер ще може да се поръча. В иБей редовно изникват такива неща....

За теглича, колегите да се изкажат - мен никак ме няма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За теглича няма изведена букса за светлините. Аз си купих оригинален теглич и той имаше две букси, които са пригодени специално за включване към стоповете. Бронята се сваля елементарно - болтовете до калобраните, в багажника странично и отдолу под черната ивица под бронята. Ааа, и под лайсната, където ляга капака на багажника. Маха се гредата, телича влиза на мястото си и от страни се стяга с четири болта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж тези два документа - точно за теб са :-) :

 

http://www.octavia-forum.de/anleitungen/Demontage_Dachreling.pdf

 

 

http://www.octavia-forum.de/anleitungen/Heckstossstange.pdf

 

Единия е за надлъжните релси а другия за бронята - дано съм ти бил полезен :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 години по-късно...

Здравейте колеги!

 

Ще използвам тази тема, нищо че е малко мъртва, за да споделя с вас моята дилема.

 

Чудя се, дали някой е монтирал агтър маркет надлъжни релси на покрива на Октавия 2 комби. Карам Фейс лифт от 2012 година и нямам релси на покрива, а много ми се иска да имам.

Знам, че има шаблон за монтаж LAS620003, но си мисля, че е възможно и без него, просто добро измерване може да свърши работа.

Намерих и нещо като отпечатък на ръководство за монтаж (скъсах се от търсене за това)  PODÉLNÝ STŘEŠNÍ NOSIČ, само че все още не мога да разбера в какво се навиват болтовете.

Та, въпросът е, в какво се навиват 4-те болта. Моля, ако някой е имам подобно преживяване да сподели. 

Намерил съм една обява в olx и се чудя дали да се вкарам ли в приключението да ги монтирам.

 

Благодаря предварително!

 

Octavia II Facelift, TDI 2.0 CR 140 hp 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема, ще питам тук. Някой знае ли парт номер на пластмасовите капачки в предния край на надлъжните греди на О2 фейслифт?

Трябва ми частта, която е пред предната напречна греда на снимката:

 

rb1_grande.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа, успях да намеря номер на тази част, но в сайта на ЕТ не излиза нищо като продукт и цена :(

Ето какви номера успях да намеря. Ако някой може да помогне с цена в ЕТ или на друго място в София:

1Z9860146A

1Z9860146B

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://service.skoda-auto.bg/information-for-assortment

Би трябвало да ги има в ЕТ.
 

1. 1Z9860146AB41 КАПАК РЕЙКА 12.85 лв. Има

2. 1Z9860146B за този в сърча излизат 3 неща, провери си кое точно ти трябва

Поздрави! :)

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много. Вчера търсачката на ЕТ изобщо не ми намери продукти за тия номера. Днес и при мен работи, странна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.