Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Много харчи масло


krasi_sin

Recommended Posts

Моята Октавийка е веч на 326.000 км. - купих я 7-годишна на 290.000 км.

От смяна до смяна на масло (10.000 км) не доливам и грам!

После си купувайте втора употреба 9-10 год. коли на по 120-150.000 км. и се чудете що ви харчат масло.....

Както казва един познат - автоджамбазин - идва клиент и ме пита на колко км. е колата - ЯВНО иска да бъде излъган!!!

Истината е че колите втора употреба минават по верига през няколко ръце и просто никой вече не знае на колко РЕАЛНИ км. е колата!!!

Още по-малко търговеца който ви я продава ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Octavia1.9TDI_99-явно си попаднал на екземпляр-щастливец!

 

Иначе-нормално е да харчи до 1литър но от смяна до смяна-иначе е абсурдно.

Даже има нови Октита който хапват около 0.500гр между смените-в ЕТ ми казаха,че е често явление на дизеларките да хапват от 0.200 до 1литър-но при теб на 1000км-е това е проблем.

 

Иди на сервиз! :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Octavia1.9TDI_99-явно си попаднал на екземпляр-щастливец!

 

Иначе-нормално е да харчи до 1литър но от смяна до смяна-иначе е абсурдно.

Даже има нови Октита който хапват около 0.500гр между смените-в ЕТ ми казаха,че е често явление на дизеларките да хапват от 0.200 до 1литър-но при теб на 1000км-е това е проблем.

 

Иди на сервиз! :|

Аз по принцип гледам да не споря много много във форума, за това просто ще добавя още един -екземпляр-щастливец.

От смяна до смяна Не доливам нито грам.Колкото до колата на колегата,2 мнения май няма,литър на 1000 е много.И тук ще попитам:ако се погледне генерацията,няма ли да получат отговори ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.