Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Два въпроса относно Octavia Tour


gelsyn

Recommended Posts

По-добре си купи VAG-Commander. Пичовете, дето го правят са българи и с него може доста повече информация да видиш за това дали са ти реални километрите. Не искам да им правя реклама, ама е така.

Понеже знам как работи VAG-COM-a извинявай, ама доста наивно ми звучи това, че си проверил, че километрите са реални... Например в моторния компютър не може да видиш километрите като актуална стойност, обаче ги има записани в ЕЕПРОМ-а... А VAG-COM-a не може да го изчете. Ако искаш да си сигурен ти трябва VAG-Commander.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за съм с октвиа тур 2008 година 101 hp pd чипосах я за 450 лв сега е 130 hp колата е супер без забележки на 30 000 км е вече. 4.5 л/100км нафта извън града ако я коткам леко.

От към всичко колата е перфекна двигателетя е уникален и ускорява уникално. Сложих и теппомат и музика всичко е перфекно само не ми харесва скоросната и кутия .Задната ми хърка ако не се опитваш много леко и бавно да вкарваш .Проблема е обаче при всички тур и даже и други модели имат този проблем дори ми дадоха в ЕТ да пробвам чистак нова октавия тур и тя е зле от към скоросна кутия ( задна скорост) ама се свиква требе да съм просто по прецизен с задната и по бавно да я вкарвам все пак е доста ефтина за класа си кола . Иначе всичко друго е перфекно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На страите октавии и фабии не можете да разберете с ваг-а дали са реални километрите. За 15лв ги връщат всичките, на новите вече компютъра ги брои независимо от таблото и там вече тая функция върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На страите октавии и фабии не можете да разберете с ваг-а дали са реални километрите. За 15лв ги връщат всичките, на новите вече компютъра ги брои независимо от таблото и там вече тая функция върши работа.

 

Съгласен съм за новите, но за по-старите също има начини да се провери дали е превъртана ;). но не с vag-com...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На страите октавии и фабии не можете да разберете с ваг-а дали са реални километрите. За 15лв ги връщат всичките, на новите вече компютъра ги брои независимо от таблото и там вече тая функция върши работа.

 

Съгласен съм за новите, но за по-старите също има начини да се провери дали е превъртана ;). но не с vag-com...

 

Естествено че има начини да се предположи колко много са връщани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко и е перфектно на О1, само да беше с 6 скорости...

С един Румсър се гонихме на Хемус до 190 км.ч и пуснах газта, безмислено е да я натоварвам...

А ако беше със 6 скорости, нямаше стигане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Всичко и е перфектно на О1, само да беше с 6 скорости...

С един Румсър се гонихме на Хемус до 190 км.ч и пуснах газта, безмислено е да я натоварвам...

А ако беше със 6 скорости, нямаше стигане...

 

Колега, аз малко офтопик, но мислиш, че е разумно да караш със 190 км/ч по Хемус, гонейки се с друга кола? Все пак това е магистрала, доста крива и надупчена и най-важното по нея пътуват други хора, коли със семейства и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: обикновено съм разумен и не бих правил простотии, ако около мен имаше коли, пък не съм виновен, че колегата с Румстъра ме гонеше...

....., но не е надупчена, има доста добри прави участъци. Тракия е много по-зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.