Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови евротабели за колите?


gogata

Recommended Posts

...поне един депутат от това правителство. :evil:

 

Не става! Ако е депутат, не е в правителството. И обратното ако е в правителстовто, не е депутат smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега при смяна на собственост,не се сменяха номера,и следователно се отчита -неусвоени възможни приходи

 

не се сменят, ако се прехвърля между жители на един и същ град или област - колата дори не минава през каналите. Предполагам това правило ще си остане, иначе опашките от коли пред Кат пак ще се извият на километри.

Аз лично съм виждал дори в София коли и мотоциклети, които все още се движат с по-старите номера - последно на ретро парада имаше няколко такива, но все пак те не са за ежедневно ползване... обаче тия дни зърнах по улиците и моторетка с жълт номер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега при смяна на собственост,не се сменяха номера,и следователно се отчита -неусвоени възможни приходи

 

не се сменят, ако се прехвърля между жители на един и същ град или област - колата дори не минава през каналите. Предполагам това правило ще си остане, иначе опашките от коли пред Кат пак ще се извият на километри.

Аз лично съм виждал дори в София коли и мотоциклети, които все още се движат с по-старите номера - последно на ретро парада имаше няколко такива, но все пак те не са за ежедневно ползване... обаче тия дни зърнах по улиците и моторетка с жълт номер :)

ще видим как ще е :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...поне един депутат от това правителство. :evil:

 

Не става! Ако е депутат, не е в правителството. И обратното ако е в правителстовто, не е депутат smile115

:oops: У бързината изобще не съм са съобразил с тоз фаКт.Понякога като чета какво съм написал и не вярвам на ушите си. :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баба шкода ще бъде окичена с най-модерния номер, със звездички. И без това е за смяна, поне ше почакам да докарат от новите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актуално.цом: Смяната на табелите не е задължителна

Дата : 16 Октомври 2008 г. 14:39 ч.

 

........

Смяната на регистрационните табели не е задължителна - тя ще става поетапно след изчерпване на количествата на старите номера. Сегашните, които са със синя лента и надпис "BG", са валидни и с тях водачите на МПС могат свободно да се движат както в страната ни, така и в чужбина.

 

Новата европейска регистрационна табела обаче ще улесни преминаването на българските автомобили в ЕС.

 

http://bulgaria.actualno.com/news_188318.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нека да ги сменят табелите, и без това предният ми номер го натиснах на едно колче и много грозно се огъна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, купувам кола нов внос - какъв номер ще ми дадат? Ако изрично им кажа, че искам 'европейски', ще ми дадат ли?

Питам, защото така и така ми предстои покупка на автомобил, направо да свърша черната работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще става поетапно. Засега в Сф още слагат старите номера. Изчакай още месец ... ако мислиш, че си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както съм се затърчал да кръстосвам Европата с моите бракми, сигурно ще сменя табелите им чак когато сегашните станат ретро :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.