Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови евротабели за колите?


gogata

Recommended Posts

http://www.dnes.bg/article.php?cat=64&id=58858

 

Проектът стартира първо във Видин, а следващите няколко седмици ще продължи във всички областни градове.

 

По този начин ще бъдат подменени всички номера на близо трите милиона автомобила, които се движат в страната.

Подмяната на регистрационните табели ще става постепенно, като цените за сега не са променяни – 70 лева за комплект.

 

Михаил Миков обаче каза, че предстои да бъдат увеличени, но не спомена точна цифра.

 

Ще си спестя моя си коментар за новината, тъй като се състои основно от пожелания за "щастлив живот" на женските роднини на цялото ни мило правителство :evil: . В не малко страни от ЕС карат с номера от преди 20, 30 и повече години, но ние тук - НЕ! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!@#$%^@$#!@&$$!@#^$!@^%#$!#$@#@#$@#

$#@$@##@$%%^#@$$#@!

 

следващата ми кола няма да е с българска регистрация ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чухте ли какво лицемерие по новините. Щели поетапно да ги сменят за да може да се изчерпят и старите, които са произведени вече. Е кой е този дето ще сложи от старите , а след един месец от новите. В тая история трябва да се направи нещо. Тоя народ още ли ще търпи да го е......ат . Сега пак опашки , псувни ивсичко отначало. smile183

На следващите избори smile121 Ама за кого да гласуваме. Всичките са МАСКАРИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз си карам със звездички на номера от 2 години :mrgreen: . Продават ги лепенките на бензиностанции Shell po 1.20лв...

 

П.п.: Да дойдат да ми го сменят пред блока с новия талон в ръка :evil: ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте, нови табели ще слагат на новорегистрираните автомобили и при промяна на регистрацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте, нови табели ще слагат на новорегистрираните автомобили и при промяна на регистрацията.

Но понеже българина е такъв сприхав, и не мисли, преди да каже нещо, се получава такова напрежение, не само в тая тема, и не само тук, но и където да погледнеш в България. Жалко е, дори смешно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ни накарат да си сменяме номерата задължително, то аз няма да отида. Тези да не ни взеха за стадо говеда? Много ми е накипяло в последно време... Колко са мазни и нагли smile029

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано майките, лелите и останалите роднини от женски пол на авторите на тази идея са нимфоманки, че иначе ще им дойде в повече народната любов :smt034

Как е възможно и в Германия, и въобще в повечето "нормални" държави хората да карат с номера от преди четвърт век, само тук, понеже нали сме най-уредената държава във Вселената, трябва да се въвеждат нови през няколко години... :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що гърците не си сменят старите номера,нали и те са в ЕС,или нещо бъркам?Тия наште нещастници ни скъсаха от експерименти,то какво ли не беше.Ние българите сме ебати мазохистите щом ги търпим. smile160

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година- новите и внесените от чужбина.

Догодина - тези които излизат в чужбина.

По догодина - останалите.

Сценария се повтаря отпреди няколко години. Готов съм да се хвана на бас ,че ще стане така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките са МАСКАРИ.

Който се опита да обвини в нещо управляващите те му отговарят - "Е да, ама вие преди няколко години същото правехте..." Демек - "Всички сме маскари".

Не се опитват да опровергават обвиненията, защото е много по-лесно да излезат с байганювата фраза...и Алеко Константинов не случайно я е сложил в устата на емблематичния си герой още преди 100 години.

Защото не всички са маскари.

И, колега PVV, ако не можеш да гласуваш ЗА, то гласувай ПРОТИВ, но гласувай! (ако не можеш да избереш по-добрия, гласувай за най-малко лошия)

:) Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си ги натикат .... някъде си.Аз ще си залепя една лепенка EU и ще си карам с нея или изобщо ще си сваля номерата.Ебати пумярите.Аз повече пари давам за данъци застраховки и други такива прищевки отколко за бензин !!! :evil: :evil: :evil: Дано някой да ги подпали тия в народното събрание,че да се осъзнаят малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах предвид- да ги изметем с метлата / на изборите /, но въпроса е кой ще дойде после. Не виждам алтернатива.

Май много политизирахме темата, ша ни трият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах предвид- да ги изметем с метлата / на изборите /, но въпроса е кой ще дойде после. Не виждам алтернатива.

Май много политизирахме темата, ша ни трият.

Май, най-разумно ще е да си потърсим хора от чужбима,след като наще не стават! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със смяната на номера го коментират от поне две години. Още при предишната смяна се заговори, че като ни приемат пак ще се сменят. Т.е. нищо ново под слънцето. Засега, доколкото ми е известно, тия с "новите" номера няма да има нужда да сменят.

 

Относно политизирането на темата и гумичката - честно казано бях по средата на редактирането на мнение и ... осъзнах, че няма начин да се избегне политизирането... В крайна сметка то е в основата на темата. Затова не смятам да се възползвам от гумата ... стига да се спазват основните правила :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия верно изперколясаха... за какво са ни нови номера??? за какво да даваме с 70лв повече от сегашните при положение че наистина половината ЕС си кара с номера от повече от 20г??? ако го направят задължително мисля че ще има доста сериозен отзвук в автофорумите. в крайна сметка е приемливо при смяна на регистрацията или при купуване на нова кола ама мен това какво ме бърка че да го пишат навсякъде. пипват малко дизайна и си траят. ама в тая държава винаги трябва да сме под напрежение, че ако се отпуснем после още по-лошо ни се пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте, нови табели ще слагат на новорегистрираните автомобили и при промяна на регистрацията.

Но понеже българина е такъв сприхав, и не мисли, преди да каже нещо, се получава такова напрежение, не само в тая тема, и не само тук, но и където да погледнеш в България. Жалко е, дори смешно :)

Плюенето по инерция е много депресиращ навик . Когато псуваш винаги и всичко просто никой никога не ти обръща внимание . Кво се пените , ако тука се появи съвременен Че Гевара дали някой ще успее да го разпознае , камо ли да го последва . Бате ви Бойко ще ви оправи . Мощно . Многократно . И ще ви е хубаво . Хау.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо чак сега решиха за подмяна на регистрационните номера... ние сме членове на ЕС от 2007година

 

Предполагам, че излиза нова генерация на S-класата!

 

Относно гласуването - няма хора, които не гласуват. Който гласува сам си избира, който не гласува - гласува за Доган, автобустите с турци и циганските махали, наяли се с кебапчета и с по 20 лева в джоба. Това са вариантите, във всеки случай всички гласуват по един или друг начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата NightSpirit - аз гласувам винаги, именно защото не искам гласа ми да отида при скапаните турци!

Относно номерата - само за новорегистрирани и при промяна на собственост са, така че няма страшно!

Поздрави!

До сега при смяна на собственост,не се сменяха номера,и следователно се отчита -неусвоени възможни приходи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямата тояга до като не започне да раздава правосъдие ще е все така в таз сатанинска страна. Ама ......аз вече не се ядосвам щото няма смисъл.Бахти....искам да застрелям публично поне един депутат от това правителство. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.